Kripto Para

Sahte Kırılım, Tepkisizlik ve Yeni Çöküş Dalgası

Yakından takip edilen kripto para analisti Justin Bennett, Bitcoin başta olmak üzere hem hisse senedi piyasalarının hem de kripto para piyasalarının yeni bir satış dalgasının kıyısında olduğunu iddia etti.
Okuma Süresi: 2 Dakika

Yakından takip edilen kripto para analisti Justin Bennett, Bitcoin başta olmak üzere hem hisse senedi piyasalarının hem de kripto para piyasalarının yeni bir satış dalgasının kıyısında olduğunu iddia etti.

Kritik Destek Yeniden Test Ediliyor

Kripto para analisti Justin Bennett, 100 binden fazla Twitter takipçisi ile diyagonal desteğini kırmaya hazır göründüğünü söylediği kripto para piyasalarının toplam piyasa değeri (TOTAL) grafiğine dikkat çekerek şunları söyledi:

TOTAL ya desteği kırıyor ya da kırmaya hazır gibi görünüyor. 940 milyar doların üzerinde küçük bir sahte kırılımla TOTAL grafiği bu şekilde görünüyor. Şimdi kanal desteğine ağırlık veriyor. Bu desteğin uzun süre dayabileceğinden şüpheliyim.

Analist, S&P 500‘ün geçen hafta Cuma günü güçlü bir kapanış yaparken, düşüş trendinin yeniden başlamasının kuvvetle muhtemel olduğu konusunda uyardı. Hem borsa endeksinin hem de Bitcoin’in Mayıs ayının sonundan Haziran ayının başına kadar nasıl yukarı doğru sıçradığını ve yalnızca birkaç gün içinde kazançlarını silmek için nasıl düştüğünü gösteren bir grafik paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

Bugün S&P 500’den güzel hareket, ancak kripto para piyasaları uyuyor. En son bu olduğunda işler çirkinleşmişti. Burada dikkatli olunmalı. Mavi olan S&P 500, turuncu olan ise BTC.

“Bitcoin Fiyatı Dibe Vurduysa…”

Bennett genel olarak kripto para piyasalarının yeni diplere doğru bir adım daha inmesini beklerken, Bitcoin için dibin çok yakın olduğuna inananlar da yok değil. Anonim kripto para analisti Loma, 270 binden fazla Twitter takipçisine en büyük kripto paranın çoğu kişinin beklediğinden daha hızlı bir şekilde yukarı doğru hareket etmeden önce bir birikim aşamasına girmesini beklediğini söyledi:

Fiyatın dibe vurduğunu varsayarsak (yerel dip ama makro hakkında bilgim yok): Muhtemelen normalden biraz daha hızlı olacak bir birikim dönemi yaşarız. Az ya da çok, salıncak pozisyonlarını erkenden bir trend haline getirmeye ve Satoshi’ye çok erken satmamam için dua etmeye odaklandım.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu