Rüya Tabirleri

Rüyada Uyuşturucu Görmek Tabiri

Rüyada Uyuşturucu Görmek

Rüyada uyuşturucu görmek, türlü melanetlerle ve musibetlerle karşılaşmaya işaret eder. Rüya sahibinin başında dönüp duran belalı olaylara, can sıkıcı sözlerin hedefinde olmaya, kem gözlü kişilerin göz hapsinde olmaya, özgürlüğün ve rahatlığın kısıtlanarak, kişinin mutsuz olacağı günler yaşamasına tabir edilir. Rüyada uyuşturucu görmek iyi değildir, gözyaşına, strese ve kafa karışıklığına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin çevresinin art niyetli ve gereksiz kişilerle dolması anlamına gelir. Bu kimseler, çok büyük sıkıntılara ve problemlere neden olacaktır.

Rüyada Uyuşturucu Kullanan Birini Görmek

Rüyada uyuşturucu kullanan bir kişiyi görmek, rüya sahibi için sıkıntıya, zahmete ve üzüntüye neden olacak bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır. Bu kişi, rüya sahibine güler yüz gösterip, gönlünü alarak yakınına sokulacak, sonra da içten içe kendisine kötülük yapabilmenin yollarını arayacak demektir.

Rüyada Uyuşturucu Satmak

Rüyada uyuşturucu satmak, bir kötülüğe dolaylı da olsa ortak olmak ve aynı suçu işlemek şeklinde değerlendirilir. Kişinin yanında işlenen bir günahı engellemeye çalışmaması olarak açıklanabilir.

Rüyada Uyuşturucu Yakalatmak

Rüya sahibinin çevresindeki bazı kişilerin, gözleri ile görmedikleri halde kendisi hakkındaki kulaktan dolma bilgilerle, kişiyi arkadaşlıklarından çıkartacaklarına ve kendisi ile komşuluklarını keseceklerine delalet eder. Oysa rüya sahibinin hiçbir yanlışı yoktur.

Rüyada Uyuşturucu Satıcısı Görmek

Rüya sahibini günaha ve yanlışa bulaştırmaya çalışan bir takım kişilerin olduğuna tabir edilir. Bu kişiler, düştükleri batağın içine kendisini de çekmek istiyorlar demektir.

Rüyada Uyuşturucu Kullandığını Görmek

Rüya sahibinin hayırlı ve helal olmayan yani gayri meşru bir yola girerek kazanç elde etmesine ve kaba tabirle cukkasını doldurmaya çalışmasına delalet eder. Kişi, sırf dünya malı elde etmek için onurunu lekeleyecek işlere girip, büyük bir gaflete düşecek demektir.


Görülen Rüyaya Ait Anahtar Kelimeler

Rüyada Uyuşturucu Görmek tabiri, Rüyada Uyuşturucu Görmek islami rüya tabiri, Rüyada Uyuşturucu Görmek dini rüya tabiri, Rüyada Uyuşturucu Görmek diyanet rüya tabiri, #Rüyada #Uyuşturucu #Görmek #, Rüyada Uyuşturucu Görmek neye gelir, Rüyada Uyuşturucu Görmek psikolojik rüya tabiri, Rüyada Uyuşturucu Görmek cübbeli ahmet hoca tabiri, Rüyada Uyuşturucu Görmek imam nablusi tabiri, Rüyada Uyuşturucu Görmek rüya yorumu, Rüyada Uyuşturucu Görmek neye yorulur, Rüyada Uyuşturucu Görmek neyi işaret eder

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu