Rüya Tabirleri

Rüyada Tekne Görmek Tabiri

Rüyada Tekne Görmek

Rüyada tekne görmek, rüya sahibine büyük mutluluk ve kısmet getirecek günlerin habercisidir. Rüyasında tekne gören kişinin hayatında pek çok olumlu gelişme üst üste yaşanacak ve rüya sahibi hayatının en güzel günlerini yaşayacak demektir. Ferahlık, huzur, esenlik, bereket ve sağlık anlamına gelir. Rüyasında tekne gören kişinin işlerinde bereket olacak ve geliri iki katına çıkacak aynı zamanda hane içinde de sürpriz gelişmeler yaşanacaktır. Tekne, hayır getirecek olan şeylere işaret eder. Rızık ve nimet anlamına gelir. Rüya sahibinin kasası kazanç, kileri de rızıkla dolacak diye tabir edilir.

Rüyada Tekne ile Gezmek

Rüya sahibinin iyi olmaz denilen tüm yaralarının iyileşmesine, ödenmez, ödense de bitmez diye bakılan borçlarının azalmasına, Arap saçına dönmüş ve artık kangren haline gelmiş sorunlarının bir bir çözülmesine yani rüya sahibinin tazeleneceği ve hayatın güzelliklerini ancak fark edeceği kadar güzel gelişmeler yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Tekne Satın Almak

Rüya sahibine çok mutlu olacağı bir haberin müjdelenmesine delalet eder. Rüyasında tekne satın aldığını gören kişinin evlilik hayalleri gerçek olur ve kendisi için hayırlı bir eş olacak kişi ile mutlu bir izdivaç yapar.

Rüyada Tekne ile Deniz Görmek

Rüyasında tekne ile deniz gören kişi yaşamını tamamen değiştirecek yeni kararlar alacak demektir. Rüya sahibi hayata bakışını, düşünce tarzını, giyimini, inançlarını ve doğrularını yeniden gözden geçirecek ve kendisine yeni bir tarz kazandıracak demektir.

Rüyada Tekne Kullanmak

Rüya sahibinin artık işinin ve hayatının yönetimini eline almaya karar vermesi anlamına gelir. Rüyasında tekne gören kişi artık hayatı ve işi ile ilgili tüm kararları yalnız başına verecek ve bu kararında ne kadar gözü kara olduğunu da hayatının merkezindeki insanlara gösterecektir.

 


Görülen Rüyaya Ait Anahtar Kelimeler

Rüyada Tekne Görmek tabiri, Rüyada Tekne Görmek islami rüya tabiri, Rüyada Tekne Görmek dini rüya tabiri, Rüyada Tekne Görmek diyanet rüya tabiri, #Rüyada #Tekne #Görmek #, Rüyada Tekne Görmek neye gelir, Rüyada Tekne Görmek psikolojik rüya tabiri, Rüyada Tekne Görmek cübbeli ahmet hoca tabiri, Rüyada Tekne Görmek imam nablusi tabiri, Rüyada Tekne Görmek rüya yorumu, Rüyada Tekne Görmek neye yorulur, Rüyada Tekne Görmek neyi işaret eder

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu