Rüya Tabirleri

Rüyada Su Basması Tabiri

Rüyada Su Basması

Rüyada su basması, rüyayı gören kişinin üzerine Allah’ın selametinin ve kudretinin saçılacağına işaret eder. Bolluk, bereket, zenginlik ve şifa olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin şansının dönmesi sayesinde kendisi için belki de kâbus sayılacak günlerinin son bulacağına, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine ve geçimin çok daha kolay hale geleceğine tabir edilir.

Rüyada Evi Su Basması

Bir kişinin rüyasında evini su bastığını görmesi o evde iyi olan herşeyin artacağına rivayet edilir. Rüya sahibi nimetten, dünya mallarından, kazançtan, sağlıktan, huzurdan ve neşeden yana zenginlik yaşayacak ve çok mutlu olacak demektir.

Rüyada İşyerini Su Basması

Rüyayı gören kişinin işlerindeki verimin artacağına işaret eder. Bu sayede rüya sahibinin gelirinin artacağına, hayatının kolaylaşacağına, hiçbir alacaklının artık kapısını çalmayacağına bilakis iş dünyasındaki başarısının artması sayesinde kendisine iyilik ederek ahbabı olmaya çalışanların sayısının bir anda çoğalacağına yorulur.

Rüyada Evi Temiz Su Basması

Rüyada evi su basması ne şekilde olursa olsun hayırlara alamet eder fakat temiz su çok daha hayırlıdır. Rüyayı gören kişinin varlık içinde yüzeceğine fakat bu varlığın kendisine tabiri caizse gökten zembille indirilmeyeceğine, kazandığı her kuruşun, sahip olduğu her malın anasının sütü gibi helal olduğuna ve çalışılarak kazanıldığına işaret eder.

Rüyada Su Basmış Ev Görmek

O hanede yaşanacak olan sayısız başarılara, alınacak zaferlere, dünya mallarının çokluğu kadar helal olacağına, ağız tadına, saadete ve mutluluğa delalet eder. O ev sahipleri için yakın zamanda meydana gelecek ve kalıcı olacak güzel gelişmelere rivayet edilir.

Rüyada Su Taşması

Her ne kadar bu rüyada su basmasını çağrıştırıyor da olsa o rüyanın tam tersi şekilde yorumlanır. Rüyada su taşması ne yazık ki su basması kadar iyi değildir ve şerli olaylara tabir edilir.


Görülen Rüyaya Ait Anahtar Kelimeler

Rüyada Su Basması tabiri, Rüyada Su Basması islami rüya tabiri, Rüyada Su Basması dini rüya tabiri, Rüyada Su Basması diyanet rüya tabiri, #Rüyada #Basması #, Rüyada Su Basması neye gelir, Rüyada Su Basması psikolojik rüya tabiri, Rüyada Su Basması cübbeli ahmet hoca tabiri, Rüyada Su Basması imam nablusi tabiri, Rüyada Su Basması rüya yorumu, Rüyada Su Basması neye yorulur, Rüyada Su Basması neyi işaret eder

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu