Rüya Tabirleri

Rüyada Siyah Deniz Görmek Tabiri

Rüyada Siyah Deniz Görmek

Rüyada siyah deniz görmek, kötü ve üzücü haberler almak, işlerde yaşanan düzensizlikler ve karışıklıklar yüzünden zor zamanlar geçirmek demektir. Kişinin bugüne kadarki huzurlu, mutlu hayatına gölge düşeceğini, evli kişilerin eşleriyle aralarında güvensizliklerin baş göstereceğini ve kıskançlıklar yüzünden kavga edilmesiyle hanedeki huzurun, beraberliğin zarar göreceğini tabir eder.

Durgun siyah deniz düşmanlara işaretken, dalgalı siyah deniz kişinin büyük rakiplerle mücadele edeceği bir iş kuracağını, sorunlar çıksa da, yıpransa da amacına ulaşacağına alamet eder. Siyah deniz birbirinden değişik şekillerde yorumlandığı için, bazı yorumcular kişinin elde edeceği asalete ve saygınlığa, işte kudret sahibi olmaya da delalettir. Bir sıkıntı atlatacak olan rüya sahibinin bu tecrübe sayesinde hayatı ile alakalı konularda farklı kararlar alacağını, yeni bir dönemin başladığını da bildirir.

Rüyada Siyah Denizde Yüzmek

Dalgalı siyah denizde yüzmek hayat şartlarının ağır olacağına, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına yorumlanır. Küçük yaşlardan itibaren çabalayarak ayakta kalmaya, her zorlukta yılmadan dik durmaya delalet olan rüya, refaha ermek için sabırla beklemek ve çalışmaya devam etmek gerektiğini ifade eder. Harcamaların makul seviyede tutulmasının yaşanacak bir ekonomik krizin önüne geçeceğini işaret eder.

Rüyada Dalgalı Siyah Deniz Görmek

Önümüzdeki günlerin kişi için son derece yoğun ve çetin geçeceğini işaret eder.  Ev hayatıyla ilgili sorunların kardeşler arasında husumete ve kavgaya neden olacağına, eş ve çocuklar arasındaki uyumsuzluğa, eve gelen kıskanç ve dedikoducu bir komşuya yorumlanır. Duyulacak haksız sözler yüzünden sevilen biriyle aranın açılmasına ve küskünlük yaşamaya da delalettir.

Rüyada Siyah Deniz Görmenin Psikolojik Yorumu

Karamsar düşüncelere kendisini kaptırmış rüya sahibinin geçici sorunlarını dahi büyüttüğünü ve küçük bir aksilikte dahi motivasyonunu, direncini yitirdiğini işaret eder. Kendini güvensiz ve eksik hissetmenin, kompleks sahibi olmanın da ifadesidir.

 


Görülen Rüyaya Ait Anahtar Kelimeler

Rüyada Siyah Deniz Görmek tabiri, Rüyada Siyah Deniz Görmek islami rüya tabiri, Rüyada Siyah Deniz Görmek dini rüya tabiri, Rüyada Siyah Deniz Görmek diyanet rüya tabiri, #Rüyada #Siyah #Deniz #Görmek #, Rüyada Siyah Deniz Görmek neye gelir, Rüyada Siyah Deniz Görmek psikolojik rüya tabiri, Rüyada Siyah Deniz Görmek cübbeli ahmet hoca tabiri, Rüyada Siyah Deniz Görmek imam nablusi tabiri, Rüyada Siyah Deniz Görmek rüya yorumu, Rüyada Siyah Deniz Görmek neye yorulur, Rüyada Siyah Deniz Görmek neyi işaret eder

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu