Rüya Tabirleri

Rüyada Sivil Polis Görmek Tabiri

Rüyada Sivil Polis Görmek

Rüyada sivil polis görmek, kişinin herkesten sakladığı ve yaptığı sakıncalı işlerin bir bir ortaya döküleceğine, mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına işarettir. Atılan adımların dikkatsizliğine ve kötü kimseler le karşılaşılacağına da yorumlanır. Rüyada sivil polis görmek devletle ilgili işlerde de aksilikler yaşanacağına ve kanuni açıdan sıkıntılı bir döneme girileceğine de tabir olur. Sivil polis gören kişi erkek ise tehlikeli bir kadınla tanışır ve hayatı alt üst olur. Bir bayanın sivil polis görmesi ise boşanmasına neden olur.

Rüyada Üniformalı Polis Görmek

Rüyasında üniformalı erkek polis gören kişi resmi bir başvurusunda olumlu neticeler alır. Görülen polis bayan ise, iş konusunda aksilikler yaşanır ve beklenen sonuçlar olumsuz olur. Rüyasında üniforması yırtılmış bir polis gören kişinin adı kirli bir işe karışır. Ütülü, temiz üniformalı bir polis görmek ise, rüya sahibinin terfi alacağına işaret eder.

Rüyada Polis Görmek

Rüyasında polis gören kişi hayırlı bir haber alır. Bekar bir kimse polis görürse evlenir, evli kişi polis görürse yeni bir bebek sahibi olur. Yaşlı kimselerin rüyalarında polis görmesi ise akraba ilişkilerinde çıkacak huzursuzluğa yorulur.

Rüyada Polisten Kaçtığını Görmek

Rüyasında polisten kaçan kişinin geçmişten kalan borçlar yüzünden başı derde girer. Maddi kayıp anlamına da gelen rüya, aynı zamanda işyerinde çıkacak huzursuzluklara ve ikiliklere de işarettir. Rüyasında polisten kaçıp, yakalandığını gören kişi eşi ile münakaşa yaşar, kurtulmayı başarıyorsa isteklerine kavuşur ve maddi açıdan da refaha erer.

Rüyada Polis Çağırmak

Rüyasında polis çağıran kişi, ruhsal açıdan kötü bir döneme girer. Hayata küsmeye ve yalnız kalmaya da yorulan rüya, kişinin Allah yolunda gitmediğine ve günahkar bir kimse olduğuna da işarettir. Dünya işlerine fazla düşmüş ve ahiret hayatını unutmuş bir kimseyi de işaret eder.

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu