Rüya Tabirleri

Rüyada Sırtından Vurulmak Tabiri

Rüyada Sırtından Vurulmak

Rüyada sırtından vurulmak, insanlara hile yapan ikiyüzlü bir düşmandır. Rüya sahibinin bilmediği kendisini saklayan güçlü ve tehlikeli bir düşmanı vardır. Rüyasında sırtından vurulan kişi hiç ummadığı bir kişiden kötülük görür veya hiç beklemediği bir zamanda kendisine kötülük erişir. Bu rüya haberci ve uyarıcı bir rüyadır. Rüya sahibi çevresinde bulunan insanlara dikkat etmeli ve kötülüklere maruz kalmamak için uyanık olmalıdır.

Rüyada Sırtından Vurulduğunu Ama Kurtulduğunu Görmek

Rüyasında sırtından vurulan ama ölmeyip kurtulan hayatındaki tüm zorluklardan, sıkıntılardan ve başa gelecek musibetlerden kurtulur. Bu rüya, insanlara kötülük etmek isteyen ama bir türlü buna muvaffak olamayan bir adamdır. Yine aynı rüya arzu ve isteklerin gerçekleşmesine, güzel dostluklar kurmaya, hayırlı ve huzurlu bir geleceğe, kötü insanların şerrinden kurtulmaya işarettir.

Rüyada Sırtından Silahla Vurulduğunu Görmek

Rüyasında sırtından silahla vurulmak, can sıkıcı bir havadis almaya, kendisine kötülük yapacak bir haine, hiç ummadığı yerlerden göreceği kötülüklere, iş hayatında başarısızlığa, yeni girişimlerinden beklediği sonucu alamamaya işarettir. Bazı yorumculara göre bu kendi nefsini öldürmektir. Yani sırtından vurulan kişi nefsini öldürerek dini anlamda derece kazanır.

Rüyada Sırtından Bıçaklandığını Görmek

Rüyada sırtından bıçaklanan kişi kendisi koruyan ve himaye eden kimseyi kaybeder ve dayanacağı limanı kalmaz. Bu rüya hatalardan dolayı insanların kendisinden yüz çevirmesine, ikiyüzlü bir düşmana, insanları kandıran kötü bir adama, iş hayatında başarısızlığa, bazı kötülüklere maruz kalmaya, sıkıntıya girmeye, isteklerine ve arzularına kavuşamamaya veya kendisi için hayırsız olacak davranışlarda bulunmaya yorulur.

Rüyada Sırtına Yumruk Yemek

Bu rüya gören için bir uyarıdır. Yaptığı hatalardan ve günahlardan dönmesi gerektiğine, yanlış yolda olduğuna ve bazı kötü davranışlarına karşı yapılan bir uyarıdır. Bu nedenle rüya sahibinin kendisine çeki düzen vermesi gerekir.

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu