Rüya Tabirleri

Rüyada Sihir Yapmak Tabiri

Rüyada Sihir Yapmak

Rüyada sihir yapmak, rüyayı gören kişinin, hayatını tamamen değiştireceğine, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına delalet edilir. Ve hobilerine daha çok önem vereceğine ve insanları istedikleri şeyleri yapmak hakkında yönlendireceğine ve başarıya ulaşıp mutlu bir insan olacağına delalet edilir.

Rüyada Düşmanına Sihir Yapmak

Rüyada düşmanına sihir yapmak, iş hayatında ve sosyal hayatta yapılan çalışmalara sürekli engel olan, rüya sahibinin yapacağı hataları kollayan, insanlar arasında tartışmaların çıkmasını dört gözle bekleyen düşmanın yapacağı üçkağıt ile hileyle aldatarak başarıya ulaşacağına tabir edilir.

Rüyada Sevilen Birine Sihir Yapmak

Rüyada sevilen birisine büyük yapmak, istenmedik bir şekilde yapılacak hata ile sevilen kişinin, kalbinin kırılmasına, küstürülmesine ve bu yüzden epey uzun bir zaman konuşulup görüşülemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Sihirbaz Görmek

Rüyada sihirbaz görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında büyük bir değişiklik yapmak için uzun zamandır hayal ettiği seyahatleri yapacağına ve böylece yeni ürünler, yeni ülkeler ve malzemeler deneyerek yeni işkollarına gireceğine işaret edilir.

Rüyada Sihir Yaptığını Görmek

Rüyada sihir yaptığını görmek, uzun zamandır mutlu bir şekilde yaşayan bir aileyi dağıtmak için yapılan bir sihrin ters teptiği ve insanların ölümden döndüğüne tabir olunur.

Rüyada Kendisini Sihirli Görmek

Rüyada kendisini sihirli gören kişinin, işlerinin önüne taş konulacağına, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına ve her yeni işe girerken en kısa sürede anlaşmazlıkların ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada Büyü Yapmak

Rüyada büyü yapmak, rüya sahibinin,  işlerinde yaşadığı sıkıntıları azaltmak için hukukdışı bir şekilde kazanç elde etmeye çalışmasına ve resmi kurumlar üzerinden yolsuzluk yaparak haram para kazandığına işaret edilir.

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu