Rüya Tabirleri

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak Tabiri

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Rüyada sevgiliyi aldatmak, pek hayırlı bir rüya değildir. Rüyayı gören kişinin, kendi içinde çok büyük sıkıntılar taşıdığına, bu sıkıntılardan ötürü yapmak istediği her işte bir sorun ile karşılaştığına ve bu yüzden hayatta biraz korkak davrandığına ve iş hayatında zarar ettiğine işaret eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda, hiç beklemediği bir kişi ile hiç beklemediği bir yerde karşılaşacağına ve bu duruma çok şaşıracağına delalet eder.

Rüyada Sevgiliyi Aldattığını Görmek

Rüyada sevgiliyi aldatmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, sevdiği kişi ile ilgili olarak çok büyük bir ikilem yaşadığına, çok büyük bir tartışma yaşayacaklarına, yakın bir dönemde ikisinin de çok üzücü olaylardan yıpranan sinirleri yüzünden kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşayacaklarına alamet eder.

Rüyada Sevdiği Tarafından Aldatılmak

İş hayatında çok büyük sorunlar ile karşılaşan rüya sahibinin, çok zor zamanlardan kurtulmaya çalışırken sevdiği kişiden destek alacağına, bu destek sayesinde çok kısa zamanda sorunlarının üstesinden geleceğine ve yakın bir zamanda istenmeyen bir olayla karşılaşacaklarına tabir edilir.

Rüyada Sevgiliyi Aldatırken Görmek

Büyük bir sorun ile uğraşmak zorunda kalan rüya sahibinin, çok büyük çaba göstereceğine, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bu sıkıntıyı çözeceğine, yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına ve çok büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada Sevgiliyi Eski Sevgiliyle Aldatmak

Rüyayı gören kişinin, ondan gelecek yardımlar ile işinin yürüyeceğine, sıkıntısının biteceğine ve bu sayede de rahatının yerine geleceğine tabir edilirken bazı rüya yorumlarına göre eski sevgilinin unutulamamış olduğundan, rüya sahibinin hala onu düşündüğüne ve merak ettiğine delalet eder.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu