Rüya Tabirleri

Rüyada Saçın Kesilmesi Tabiri

Rüyada Saçın Kesilmesi

Rüyada saçın kesilmesi, rüya sahibinin hayatındaki değişiklikleri yansıtır. Rüya sahibi yaşamında bir değişiklik arzusuna girer. Bazı şeylerin yerini yenileriyle doldurmaya çalışır. Çünkü mevcut hayatı artık sıkıcı ve monoton bir hal almıştır. Bu değişiklikler yeni bir sevgili, yeni bir iş, yeni bir ev gibi şeylerle temsil edilir. Rüya sahibi bu şekilde mutlu olacağını hisseder.

Rüyada Saçının Başkası Tarafından Kesildiğini Görmek

Rüyada saçının başkası tarafından kesildiğini gören kimse, yukarıda rüyada saç kesilmesinde anlattığımızı birinin yardımı ile gerçekleştirir. Rüya sahibi yanında iyi bir destekçi bulur. O kişinin yardımı ile bu sıkıcı hayatından kurtulmak için girişimlere başlar. Bu kişi daha çok bir sevgili ya da aileden birisi olacaktır.

Rüyada Saçın Zorla Kesilmesi

Rüyada saçın zorla kesilmesi, rüya sahibine bazı şeylerin dayatılması olarak yorumlanır. Rüya sahibine yapmak istemediği şeyleri yapmak zorunda bırakan durumlar olacaktır. Aile baskısı bunda önemli bir rol oynayacaktır. İstemediği bir işte çalışmak, istemediği bir ile evlenmek gibi durumlarla karşılaşılabilir. Bu durum rüya sahibinin mutsuz olmasına neden olacaktır.

Rüyada Makas Görmek

Rüyada makas gören kimse, iftiraya uğrar. Rüya sahibini kıskanan, onun kötülüğü için uğraşan düşmanlar olacaktır. Rüya sahibinin bu konuda dikkatli olması gerekmektedir. O kişilerden her an bir atak gelebilir. Rüyada birisinin makas verdiğini görmek, sahip olunan mal ve paranın artacağına işaret eder.

Rüyada Saçlarını Topuz Yapmak

Rüyada saçlarını topuz yapmak, yaşanılan sorunlara çözüm üretmek için girişilen çabayı ifade eder. Rüya sahibi bazı konularda düşüncelerine, duygularına, hareketlerine kısıtlamalar getirildiğini düşünecek ve bu durumu düzeltmek, daha özgür olmak için bir çaba gösterecektir. Çünkü bunlar rüya sahibinin hayatındaki davranışlarını olumsuz yönde etkiliyordur ve bazen istediği sonuca gidemiyordur.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu