Rüya Tabirleri

Rüyada Renkli Yılan Görmek Tabiri

Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada  renkli yılan görmek, düşman kişiye kin duyan hilekar bir adamdır. Rüyada görülen siyah yılan kişiye haset eden güçlü ve oldukça tehlikeli bir düşmandır. O nedenle böyle bir yılanla karşılaştığını gören gerçek hayatta oldukça kötü bir kimse ile karşılaşır.

Rüyada görülen beyaz yılan zayıf ve etkisiz bir düşmandır. Kırmızı yılan ikiyüzlü, insanlara içinden kötülük düşünen fakat kişinin fark edemediği bir düşmandır. Rüyada görülen yeşil yılan, dinde düşmanlık eden, Müslümanlara kötülük düşünen, diliyle ve eliyle zarar veremeye çalışan tehlikeli bir düşmandır.

Rüyasında Renkli Bir Yılanla Dövüştüğünü Görmek

Rüyada ne renk olursa olsun renkli bir yılanla dövüştüğünü gören kişi, gerçekte de bir düşmanla karşılaşır ve onunla mücadele eder. Rüyada yılanı yenmek gerçekte de düşmanına galip gelmektir. Rüyada yılanın kendisini ısırdığını veya kendisini alt ettiğini gören gerçek hayatta da düşmanı tarafından kötülüğe uğrar ve zarar görür.

Rüyada Yılan Öldürdüğünü Görmek

Rüyada yılan öldüren kişi düşmanından kurtulur ve ona galip gelir. Rüyada yeşil bir yılan öldüren dinde düşmanlık eden bir kâfire karşı muzaffer kazanır. rüyada yılanlarla karşılaşıp zarar görmediğini gören kişinin çevresinde çokça düşmanı olduğuna; fakat bunlardan zarar görmeyeceğine işarettir.

Rüyada Çokça Renkli Yılan Görmek

Rüyada bir sürü renkli yılan görmek o yılın yağmurlu geçmesine, bol yağmura ve bereketin artmasına işarettir. Bir sürü yılanın etrafından geçmek, düşmanlar arasında bulunduğuna yorulabilmektedir.

Rüyada Vücudundan Yılan Çıktığını Görmek

Rüyasında vücudundan yılan çıktığını gören kimsenin akrabaları içinde kendine düşmanlık eden bir kişi vardır. Bu rüya yakınlar arasında iyi görünen ama aslında kendisine kin duyan çok güçlü ve tehlikeli bir düşmandır.

Rüyada Bir Yılana Sahip Olmak

Rüyasında bir yılanı aldığını ondan korkmayıp, ona sahip olduğunu gören kimse, büyük hayırlara erişir. Bu rüya, korktuğundan emin olmaya ve mutluluğa işarettir.

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu