Rüya Tabirleri

Rüyada Patates Yemek Tabiri

Rüyada Patates Yemek

Rüyada patates yemek, ev ya da arsa gibi büyük bir gayrimenkul alınacağına yorumlanır. Parasal açıdan kişinin hatırı sayılır bir meblağ edineceğine yorumlanan rüya aynı zamanda, hem iş açısından hem de hane içinde bereketli bir dönem geçirileceğine de işaret eder.

Rüyada Patates Görmek

Maddi anlamda hayırlı bir rüyadır. Tüm senenin bolluk içinde geçeceğine ve geçim sıkıntısı çekenlerin maddi açıdan iyi bir duruma geleceklerine delalettir. Rüyada çürük patates görmek kişinin helal olmayan bazı yollardan para kazandığına ve aynı zamanda sahip olduğu kazancın veya malların elinden çıkacağına da tabir olunur. Rüyasında patates gören kişi genellikle gönlü zengin ve mutlu bir kimse olur ve şanı, şöhreti yükselir. Rüyada yeni filizlenmeye başlamış taze patates görmek ise, kazancın önünde duran büyük bir engele işarettir.

Rüyada Patates Satmak

Kişinin yanlış yatırımlar yapacağına, sahip olduklarını boş işlerle uğraşmaktan dolayı kaybedeceğine, hayal kırıklığına ve yanlış hedefler kurulduğuna işaret eder.

Rüyada Patates Almak

Bolluğa işarettir. Beklenmedik büyük bir para geleceğine, zenginliğe, mevki sahibi bir görücüye, erkek bebek sahibi olmaya ve aynı zamanda şehir dışından bir gayrimenkul alınacağına da delalettir.

Rüyada Patates Ekmek

İş sektörünün değişeceğine ve daha hayırlı, daha kazançlı bir işe başlanılacağını işaret eder. Patates ekmek aynı zamanda mutlu bir yuvanın temellerinin atılacağı ve hayırlı evlatlara sahip olunacağı anlamlarını da taşır. Rüyasında patates eken kişi, arzuladığı tüm isteklerine kavuşur, sevdiği varsa onunla evlenir, çocuk isterse de gebe kalır.

Rüyada Birden Fazla Patates Görmek

Her alanda başarıya işaret eden rüya, kişinin bağlı olduğu işyerinde mevki anlamında parmakla gösterilecek başarılara imza atacağını ve terfi ile ödüllendirileceğini işaret eder. Hem iş, hem de aile hayatında iyi ve güzel gelişmelerin yaşanacağını müjdeler. Aynı zamanda ticaret ile uğraşan kişilerin çok sayıda patates görmeleri ise, çok büyük kazançlar elde edeceklerine ve hayatlarının maddi anlamda çok değişeceğine işaret eder.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu