Rüya Tabirleri

Rüyada Patates Kızartması Görmek Tabiri

Rüyada Patates Kızartması Görmek

Rüyada patates kızartması görmek, kişinin çalışmakta olduğu iş ortamında yaşadığı memnuniyetsizlik nedeni ile yeni iş kapıları aradığına delalettir. Rüya sahibinin pazardan patates satın aldığını görmesi, içinde bulunduğu borçlu durumu kolayca atlatacağına ve maddi açıdan sıkıntı yaşadığı günleri geride bırakacağına işarettir.

Rüyada Patates Kızartması Yemek

Rüyanızda patates yemeği yiyorsanız kazancınız artacağı için maddi açıdan sıkıntısız bir döneme gireceksiniz demektir. Arkadaş çevreniz de değişecek ve farklı hayat tarzlarına sahip kişilerle bir araya geleceksiniz. Bu rüya aynı zamanda yapacağınız bir iş değişikliğine de işaret ederken, genel anlamda yaşamınızda çok pozitif gelişmelerin olacağını da bildirir.

Rüyada Patates Cipsi Yemek

Kişinin rüyasında patates cipsi yediğini görmesi, hiç ummadığı zamanda gelecek olan para sayesinde çevresi tarafından kazanılacak şahsi itibara ve uzaklardaki akrabadan kalacak mirasa delalet eder. Rüya sahibi kalabalık bir ortamda cips yediğini görürse, sosyal ilişkilerin çok kuvvetli olduğuna işarettir. Aynı zamanda, kişinin çevresinde de çok sevilen ve değer verilen bir insan olduğuna da yorumlanabilir.

Rüyada Patates Yemeği Yemek

Rüyada kendinizi patates yemeği yerken görmeniz, hamarat ve temiz kalpli bir insanla tanışacağınıza işaret eder. Yediğiniz patates yemeği sulu ve lezzetliyse, eşinizin ya da sevgilinizin güvenilir ve sadık olduğuna delalettir. Kimi zaman rüyada yenilen patates yemeği, kişinin duygusal hayatındaki ilişkilerinde yaşadığı sıkıntıların varlığına yorulurken, kimi zaman da mutlu ve huzurlu bir hayata yorulmaktadır.

Rüyada Patates Yemeği Pişirmek

Patates yemeği pişirmek, aile içinde yaşadığınız maddi sıkıntıların yakın bir zamanda atlatılacağına, kazanılacak helal para sayesinde rahat günleri göreceğinize az kaldığına işarettir. Rüya sahibinin pişirmeye çalıştığı patateslerin çürük olması, ticari ve ailevi anlamda bazı sıkıntıların baş göstereceğine, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine delalet etmektedir. Rüyada görülen patatesi bazı tabirciler, yaşanan zorluklardan sonra kazanılacak itibara ve saygınlığa yormaktadırlar

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu