Rüya Tabirleri

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak Tabiri

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak

Rüyada ölmüş birine sarılmak, kişi için üzücü olaylara ve uğursuzluklara yorumlanır. Hastalıklarla ve üzücü olaylarla boğuşulacağına delalet olan rüya aynı zamanda kişinin boş hayaller peşinde koştuğuna ve hedeflerine hiçbir zaman ulaşamayacağına da yorulur. Rüyasında ölmüş birine sarılan kimse emeklerinin karşılığını alamaz ve geliri bereketsiz olur. Böyle rüyalar gören kişiler Allah yolundan ayrılıp günah işlerler ve işleri rast gitmez, her zaman aksiliklerle karşılaşırlar.

Rüyada ölmüş birine sarılmak, genellikle iyiye yorulmaz ve kişinin çok mutsuz olacağı olaylar yaşayacağı ve haberler duyacağı anlamına gelir. Hayırsız ve acı haberlere yorulan rüya aynı zamanda boşa geçirilen zamanlara ve umut bağlanan yalancı insanlara da yorumlanır.

Kişinin dolandırılmasına, sahtekarlıklar ve yalanlarla karşı karşıya kalacağına, pek çok hayal kırıklığı yaşayacağına da yorumlanır. Rüyasında ölmüş birine sarılan kişi uzun süredir uğraştığı bir işten ya da çıktığı bir yolculuktan eli boş döner. Pek çok çabanın başarısızlıkla sonuçlanacağı ve rüya sahibinin olmayacak işler peşinde koştuğuna da delalettir.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılmak ve Ağlamak

Ölmüş bir kimseyi görmek ve sarılmak, uzun süredir görülmeyen bir arkadaşa rast gelineceğine ve ağlamak da yüz güldürücü bir haber alınacağına işaret eder. Uzun yolculuklara çıkmaya ve beklenen haberin geleceğine, şansın ve kısmetin açılacağına da yorumlanır. Büyük bir sürprizin yaşanacağına ve kişinin hayatında önemli değişikliklerin olacağına da delalet eder.

Rüyada Ölmüş Birini Öpmek

Uzun zamandır hayal edilen işlerin gerçekleşeceğine ve sürüncemede kalmış bir atılımın yapılacağına ve kişinin yenilik dolu bir hayata başlayacağını işaret eder. Taşınmaz bir mal alınacağına da işarettir.

Rüyada Ölmüş Biri İle Konuşmak

Bekar bir kimse böyle bir rüya gördüğünde aşık olur ve maceralar yaşar. Evliliğe de işaret eden rüya aynı zamanda kişinin kendisine bir yön tayin edemediğini ve bu nedenle ciddi sıkıntılar yaşadığını da gösterir. Uyarıcı bir rüyadır ve yaşam şekline dikkat edilmesini öğütler. Sorumsuz davranışların ve söylenen yalanların kişinin hayatını tamamen değiştireceğine de delalet eder.

Ölmüş biri ile konuştuğunu gören kişi, çok önemli bir haber alır. Sevdiği kişilerden iş ve özel hayatı ile ilgili yardım alacağına, aile hayatında bir sıkıntı varsa düzeleceğine, kendine olan güvenin tazeleneceğine, işte başarılı adımlar atılacağına ve yepyeni bir hayata başlanacağına işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birini Görmek

Haneye gelen çok sayıda misafire işaret olduğu gibi, kişinin işini büyüteceğini veya daha kalabalık ortamlarda bulunacağı bir iş sahasına geçeceği anlamına da gelir. Rüyasında ölü gören kimseler sevdikleri ve uzakta olan kişilerden haber alırlar. Sevindirici gelişmelere ve eğlenceli, güzel zamanlar geçirileceğine de yorumlanır. Hasta birinin böyle bir rüya görmesi ise en kısa zamanda sağlığına kavuşup rahat bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada Tanınmayan Bir Ölüye Sarılmak

Kişinin hayatına yeni kişiler alacağını ve onlara gereğinden fazla bağlanacağını, özellikle duygusal açıdan çok yanlış bir ilişkiye tutulacağına ve üzüleceğine yorumlanır. Geçici hevesler peşinde koşulduğuna ve kişinin her zaman yanlış kişilere umut bağladığını da işaret eden rüya, yeni tanışılan kişilere veya yapılacak olan yeni girişimlere dikkat edilmesi gerektiği konusunda da uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Ölmüş Birine Sarılıp Öpmek

Rüyada sarılıp öpülen ölmüş kişi tanınıyorsa, bu durumda o kişinin hayır duası istediğine yorumlanır. Aile üyelerinden ölmüş bir kimseyi rüyada öptüğünü görmek o kişi veya kişiler için hayır yapmak gerektiğine delalettir. Tanınmayan bir ölüye sarılıp öpmek ise, kişinin başına gelecek güzel bir olaya, beklenmedik bir yardıma ve iş gören bir arkadaşa yorumlanır. Rüyasında ölü birine sarılıp öpen kişi sevdikleri ile hasret giderir ve uzak yoldan gelen misafir ağırlar. İyi dostlara ve vefalı arkadaşlara sahip olunduğunun da göstergesidir.

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu