Rüya Tabirleri

Rüyada Ölmüş Amca Görmek Tabiri

Rüyada Ölmüş Amca Görmek

Rüyada ölmüş amca görmek, baba sülalesinden görülecek önemli bir yardıma alamet ettiği gibi, aynı zamanda kişinin akrabalarıyla beraber iş yapacağını, aile şirketine yeni ortaklar alacağını tabir eder. Aileden alınan güçle tüm dertlerine çare bulacak olan rüya sahibinin sıhhatinin de iyi olacağına alamettir. Hayır yaparak ölmüşlerinin ruhlarını şad etmek, onlar için dua etmek, her zaman kabir ziyaretine gitmek manasındadır.

Kudret sahibi olmaya, Allah’ın kelamını dilinden düşürmeden, ailesine destek olup, onları zor durumda yalnız bırakmadan yaşayan rüya sahibinin hikmet sahibi birinden alacağı yardımlara, işine yarayacak fikirlere ve geleceğini şekillendirmede ailesinin rol oynayacağına delalettir.

Rüyada Ölmüş Amcayı Dirilmiş Görmek

Umut kesilen bir meselede yeniden canlanma olacağına ve kişinin hayal kurmaya başlayacağına, kırılan yaşam hevesinin yerine geleceğine, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine tabir edilir. Ölmüş amcayı dirilmiş görmek, babasıyla veya baba tarafından akrabalarıyla arasında husumet, kavga veya sorun olan kimseler için barışın, huzurun ve dayanışmanın ifadesidir. Akraba ilişkilerinde önemli adımlar atılacağına, küskünlük ve kırgınlıkların geride bırakılarak hep beraber dayanışma içinde olunacağına yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Amcayla Konuşmak

Rüyayı konuşulanlara göre yorumlamak gerekir. Hatırlanmıyorsa, genel konuşma havasına göre de tabir edilebilir. İyi bir konuşma yapmak, kişinin alacağı aile desteğine işaret ederken, kötü bir konuşma yapmak ise baba tarafından gelecek bir hastalık haberine veya üzüntüye alamettir. Genel manada kişinin büyüklerinden gelen öneriler sayesinde sorunlarını gidereceğini, atacağı her adımda arkasında aile desteği olacağını ifade eder.

Rüyada Ölmüş Amca Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin ailevi meselelere kayıtsız kalmadığını ve her durumda söz sahibi olduğunu, fikirlerini beyan ederken aynı zamanda aile üyelerini de etkisi altına aldığını bildirir. Güçlü bir kişiliğin, babacan tavırların, kendinden küçüklere de, büyüklere de saygılı davranmanın ifadesidir. İleri görüşlülüğü ve sorumluluktan kaçılmadığını da tabir eder.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu