Rüya Tabirleri

Rüyada Namaz Kılan Görmek Tabiri

Rüyada Namaz Kılan Görmek

Rüyada namaz kılan görmek, eğer bu kişi tanıdık birisi ise hayırlara yorumlanır. Bu rüya o kişinin dünya ve ahirette mutlu olmasına; maneviyatının yüceliğine, size yapacağı yardımlara, o kimseden mal elde etmeye, huzur ve mutluluk bulmaya, iş yaşamında başarılara, maddi manevi kazançlara, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Namaz Kılan Birinin Önünden Geçmek

Rüyasında namaz kılan birinin önünden geçen kişi bir günah işler. Bu rüya iyiye yorumlanmaz. Genellikle dünyada işlenecek günah ve yapılacak hatalara, sapkınlığa düşmeye, bile bile insanlara eziyet etmeye, kendisine gelecek bir bela ve musibete, sıkıntı yaşamaya, iş hayatında bazı zorluklarla karşılaşmaya, herhangi birinin hakkına girmeye, haram mal yemeye işarettir.

Rüyada Başkasının Yanlış Yöne Namaz Kıldığını Görmek

Böyle bir rüya görülen o kişinin itikadının bozuk olmasına ve sürekli yalan söyleyen, hilebaz ve kendisine güvenilmeyen bir karaktere sahip olmasına işarettir. Eğer o kişi tanınmadık birisi ise rüya sahibi yakın zamanda bahsi geçen şekilde bir adamla karşılaşır ve onun oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kalır. Bazen de bu rüya istemeden işlenen günahlara yorumlanmaktadır.

Rüyada Namazda Sağa Sola Bakmak

Rüyada namaz kılarken etrafına ve sağa sola bakmak, dinde itikatsızlığa, kişinin dünya peşinde koşup ahireti unutmasına, nefsi isteklerinin kurbanı olup ahiretten yüzünü çevirmesine; bazen de ibadetlerini gösteriş için yaptığına veya kıldığı namazların kabul olmamasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Namazda Birine Selam Vermek

Rüyada namazını tam olarak kılan ve selamını veren kimsenin dünya ve ahiretteki sıkıntıları sona erer. Bu rüya isteklerinize kavuşacağınıza, yakın zamanda birçok nimet elde edeceğinize, kişinin maddi problemlerinin bitmesine, sıkıntılardan kurtulmasına, ele geçecek yüklü bir paraya, mal sahibi olmaya, özellikle özel hayatında beklenen mutluluğa ve huzura kavuşmaya işarettir.

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu