Rüya Tabirleri

Rüyada Mutfak Dolabı Görmek Tabiri

Rüyada Mutfak Dolabı Görmek

Rüyada mutfak dolabı görmek, dolabın durumuna göre farklı şekillerde yorumlanır. İçi dolu bir mutfak dolabı rüya sahibinin elinin asla dara düşmeyeceğini, evinde her zaman bereketin bol olacağını ve maddi olarak sürekli kazanan biri haline geleceğini işaret eder. İçi boş bir mutfak dolabı ise, kişinin savruk davranması ve parasını har vurup harman savurması yüzünden borçlarını ödeyemeyecek duruma gelip, evinde de maddi konularda sıkıntıların baş göstereceğine delalet eder. Eski mutfak dolabı görmek ise, kişinin gelecek için biriktirdiği tasarruflarını harcamak zorunda kalacağını ve bir süre maddi konularda darlık çekerek yaşayacağını bildirir. Dolabın içinde boş tabak olması ise kişinin zengin bir hayattan fakir bir hayata düşmesi olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Mutfak Dolabı Almak

Bir süredir artan kazançla beraber rüya sahibinin yeni bir ev alma niyetine girişeceği, bu konuda araştırma yapacağı anlamına geldiği gibi, ticaret yapan kimselerin yeni bir şube veya başka bir iş yeri daha açma girişimlerine de alamet eder. Mutfak dolabı aldığını gören kişinin işleri hiç kötü gitmez ve kazancı da eksilmez.  Bayanlar için evden çalışabilecekleri bir işle meşgul olmak ve gelir elde etmek anlamına geldiği gibi, eşinin kendisine yapacağı güzel bir sürpriz olarak da yorumlanır.

Rüyada Mutfak Dolabı Temizlemek

Rüyada mutfak dolabı temizlemek maddi konuda yapılan bir yatırımla ilgili fikir değişikliği yapılacağına ve elde biriken parayı bambaşka bir şekilde değerlendirmeye karar verileceği anlamına gelir. Mutfak dolabı temizlemek ev değişikliğine, taşınmaya veya eşya almaya da yorumlanır.

Rüyada Mutfak Dolabı Görmenin Psikolojik Yorumu

Mutfak dolabı görmek psikolojik olarak takıntılı biri olunduğuna ve her şeyi kafasına taktığı için kişinin olayları doğru değerlendiremediğine işaret eder. Mutfak dolabı karmaşık bir ruh halinin sembolüdür ve bu kişiler düşüncelerini tek bir şeye odaklamakta güçlük çekerler.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu