Rüya Tabirleri

Rüyada Müfettiş Görmek Tabiri

Rüyada Müfettiş Görmek

Rüyada müfettiş görmek, çok hayırlıdır ve rüyayı gören kişiye uğur, şans, başarı, kazanç, mutluluk ve huzur getirecek fırsatlara kavuşacağına bu sayede hayatın pek çok ayrıcalığını yaşama olanağı elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin Allah’ın kendisine nasip ettikleri ve çalışkanlığı sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Müfettiş Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin eğitimi yüksek, bilgili, işinde uzman ve attığı adımlardan emin kimse olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin yöneticilik vasfı taşıdığına, başarılı çalışmaları ve projeleri ile mutlaka hak ettiği koltuğa oturacağına ve rakiplerine karşı hep zaferler kazanacağına delalet eder.

Rüyada Müfettiş Geldiğini Görmek

Rüyayı gören kişinin önemli ve büyük işlere girişeceğine, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, ticaret sektörüne atılacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin şan şöhret sahibi olacağı bazı işlere soyunacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Okul Müfettişi Görmek

Rüyayı gören kişinin okumaya ve kendini bu yolla geliştirmek ve eğitmek istediğine rivayet edilir. Rüyada sahibinin özellikle de üniversite eğitimine çok değer verdiğine ve bir tek üniversite diploması almakla yetinmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Müfettişle Konuşmak

Rüyayı gören kişinin ilim, irfan ve hikmet sahibi olmak için âlim ve bilge kişilerleler hareket edeceğine, onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine alamet eder.

Rüyada Teftiş Görmek

Rüyayı gören kişinin işindeki verimliliğini düşürecek bir takım insanların varlığına ve onlardan gelecek melanetlere işaret eder. Rüya sahibinin kariyerine zarar vermek ve ticarette ayağını kaydırmak isteyen bazı kişiler olduğuna rivayet edilir.

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu