Rüya Tabirleri

Rüyada Müdürünü Görmek Tabiri

Rüyada Müdürünü Görmek

Rüyada müdürünü görmek, hem olumlu hem de olumsuz şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin şansının açılmasına yorulurken bazı rüya tabirlerine göre tam tersi şekilde yorumlanır ve uğursuzluk olarak kabul edilir.

Rüyayı gören kişinin ticaret ehli kimse olacağına, makam edineceğine ve söz sahibi kimse durumuna geleceğine tabir edilirken aynı zamanda da işinden ve ekmeğinden olma tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine alamet eder.

Rüyada Müdürünü Öpmek

Rüyayı gören kişinin başarılı ve özverili çalışmalarının karşılığında müdürü tarafından terfi ettirileceğine rivayet edilir. Meslek hayatında ön plana çıkmaya, zafer elde etmeye, rakipleri geride bırakmaya ve düşmanları bertaraf etmeye işaret eder.

Rüyada Müdürünü Dövmek

Rüyayı gören kişinin müdürünün kendisine bir konuda akıl danışacağına ya da kendisinden destek isteyeceğine delalet eder. Rüya sahibinin müdürü için yapacağı fedakârlık sayesinde iki tarafın da birbiri ile bundan sonrası için dayanışma ve birlik içinde olacağı anlamına gelir.

Rüyada Müdürünü Ölmüş Görmek

O kişinin sağlıklı şekilde yaşayacağına, ömrünün de uzun olacağına yorulur. Bu rüya, direk rüya sahibinin uykusunda gördüğü kişi üzerinden değerlendirilir ve o kimsenin hakkında hayırlı gelişmeler olacağına rivayet edilir.

Rüyada Müdürünü Sarhoş Görmek

Rüyada müdürünü sarhoş görmek iyi değildir. Uğursuzluk, şanssızlık ve kısmetsizlik olarak kabul edilir ve hayatın olumsuz şekilde ilerlemeye başlayacağına, kazancın düşeceğine, huzurun, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, mutluluğun da bozulacağına delalet eder.

Rüyada Müdürünün Elini Tutmak

Rüyayı gören kişinin müdürü ile çok iyi anlaşacağına, işbirliği içinde olacağına, bu sayede ondan çok şey öğrenerek işinde üstün başarılar elde edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin azminin müdürü ile olan ilişkisine olumlu yönde yansıyacağına, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına yorulur.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu