Rüya Tabirleri

Rüyada Misafir Gelmesi Tabiri

Rüyada Misafir Gelmesi

Rüyada misafir gelmesi, rüyayı gören kişinin, evinin bereketinin artacağına, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına ve aile hayatında parasal olarak herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşanmayacağına rivayet eder.

Aynı zamanda, yakın bir zamanda, gerçekleştirilecek bir iş sayesinde çok büyük kazanç elde edileceğine ve bu kazanç sayesinde daha iyi işler yapılacağına yorumlanır. Rüyada misafir gelmesi, rüya sahibinin, yakın bir zamanda, bir erkek evlat sahibi olacağına da tabir eder.

Rüyada Kalabalık Misafir Gelmesi

Rüyayı gören kişinin, bol kazançlı, çok kısmetli, iş hayatında çok sevilen, işini çok iyi yapan, her yaptığı işe büyük bir emek katan ve insanlar tarafından çok dürüst, ahlaklı ve çok iyi kalpli bir insan olarak bilinen bir kişi olduğuna ve büyük ve karlı işlere girerek iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Rüyada Eve Misafir Gelmesi

Rüya sahibinin, hanesinde, çok büyük bolluk ve bereketin hâkim olacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada Davetsiz Misafir Gelmesi

Çalışma hayatında çok iyi bir yerlere gelen rüya sahibinin, bulunduğu yeri kaybetmemek için çeşitli hilelere başvuracağına, insanları kandıracağına, bazı işlerde çok büyük ve farklı yollara başvuru yaparak başka insanların ayaklarını kaydıracağına ve çok büyük bir vicdan yükü alarak büyük bir pişmanlık yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Yatılı Misafir Gelmesi

Rüyayı gören kişinin, kazanacağı başarıların, elde edeceği mevkinin ve sahip olacağı servetin çok uzun bir süre boyunca kendisine yarar sağlayacağına tabir eder.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu