Rüya Tabirleri

Rüyada Meme Görmek Tabiri

Rüyada Meme Görmek

Rüyada meme görmek genelde kadın ile tabir edilir. Rüya sahibi erkekse, bu kişinin karısına ya da kızına işaret eder. Rüyada bir kişinin memesinde süt olduğunu görmesi onun metanetine ve soğukkanlılığına delalet ederken aynı zamanda bir kız çocuğu sahibi olacağı anlamına da gelmektedir. Kişinin memelerinden süt geldiğini görmek çok hayırlıdır ve bolluğa, berekete, hayırlı olacak nikâha işaret eder. Bir erkek eğer rüyasında memelerinden süt geldiğini görürse rüyası malını kaybedip, yokluğa düşeceğine işarettir. Yaşlı bir kadın eğer rüyasında memelerinden süt geldiğini görürse ömrünün artık tamam olduğuna delalet eder. Kişinin rüyasında memesinin uçlarının kesilmiş olduğunu görmesi ya varlığını kaybedip kıtlık çekeceği ya da evlatlarından kız olanının öleceği anlamına gelir. Bir erkeğin rüyasında memelerinde süt olduğunu görmesi hayatının uzun olacağı, mutluluk ve bolluk içinde sefa sürerek yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada memelerin şekilsiz olduğunu görmek doğru yoldan ayrılıp, hata işlemeye ve Allah katında günahkâr olmaya işaret eder.

Rüyada Süt Emmek

Bir kişinin rüyasında güya tanıdığı bir kadının memesinden süt emmesi, ama bu kadını gerçek hayatta hiç görmemiş olması, sağlık sorunu yaşayacağı anlamına gelir. Bu hastalığın nekahet süresi de oldukça zor geçecektir.

Rüyada Memesini Büyük Görmek

Bir kişinin rüyasında memelerinin büyük ve çok da estetik olduğunu görmesi demek, evlat ve mal sahibi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Memelerin Sarktığını Görmek

Rüyada memelerin düştüğünü görmek hiç iyi değildir. Bir kişi rüyasında memelerinin düştüğünü görürse bu onun evlat acısı yaşamasına delalet eder.

Rüyada Memeden Süt Gelmesi

Eğer bir erkek rüyasında kendini kadınmış gibi görüp, memelerinin de süt damlattığını görürse, rüyası, üzerine düşen bir sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Meme Ucunun Kopması

Rüyayı gören kişinin, kendisini hiç beklemediği kötü bir durumun içinde bulacağına, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine, kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına işarettir. Rüyada meme ucunun kopması ve dikilmesi,  sıkıntıların kıs süre içinde ve çok fazla zarar bırakmadan sona ereceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, kırılan kalplerin tekrar barışacağına ve yapılan hataları telafi etmek yolunda destek olmak yerine köstek olan insanların hayattan uzaklaştırılacağına yorumlanır.

Rüyada Meme Büyümesi

Alınacak yardımlar sayesinde iş hayatında çok iyi çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına ve eğitim hayatına geri dönme yolunda bazı adımlar atılacağına tabir edilir. Rüyada meme büyümesi ve patlaması, istenmeyen sonuçların yaşanacağı bir döneme girileceğine, ortaklardan birinin yapacağı hatalar yüzünden iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına ve mali bir krize doğru sürüklenileceğine delalettir.

Rüyada Meme Emmek

Kişinin, uzun yıllardan beri hayal ettiği işe kavuşacağı, bu iş içerisinde çok iyi bir pozisyona terfi alacağı, gittiği her yerde kendisinden bahsedileceği, sorunları kolayca çözeceği, birçok kişiye iş imkanı sağlayacağı, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceği ve yakın bir zaman içinde evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Rüyada meme emmek istemek, birçok konuda tecrübesiyle destek olan bir kişinin vereceği akıl sayesinde bir işe girileceğine, bu işte yavaş yavaş kazancın artacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve çok kısa zamanda büyük bir zenginliğe kavuşulacağına işarettir.

Rüyada Meme Emen Çocuk Görmek

Rüya sahibinin, yakın akrabalarından birinin yaptığı işle ilgili bir teklif alacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına ancak işte ortaklığa girmeyeceğine, bu sayede az da olsa bir kazanç elde edeceğine ancak işin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına yorulur. Rüyada meme emen kız çocuk görmek, iş dünyasında büyük bir şöhrete sahip bir kişiyle kurulacak ortaklık sayesinde uzun sürecek bir başarıya imza atılacağına, bu sayede haneye bolluk ve berekete dolacağına, haksızlık yapan kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve sıkıntıların sona ereceğine alamettir.

Rüyada Meme Kanseri Olduğunu Görmek

Zor zamanlar geçirileceğine, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, yakın bir kimsenin işle ilgili yapacağı bir yorumdan ötürü moralin iyice bozulacağına ve bazı kötü kararlara verileceğine yorumlanır. Rüyada meme kanseri olduğunu duymak, iş yapılan bir kişiyle yaşanacak bir tartışmadan ötürü alışverişin sona ereceği, gidilen yolda bazı engellerle karşılaşılacağı, bu engellerin bir türlü aşılamayacağı, birçok fırsatın kaçırılacağı ve haneye bazı tartışmaların girmesiyle huzurun kaçacağı anlamına gelir.

Rüyada Meme Ucu Görmek

Kişinin, yeni bir iş konusunda büyük bir sıkıntının kıyısından döndüğüne, yeni iş arayışına girdiğine, sabırlı davranırsa eğer çok yakın zamanda büyük kazanç getirecek bir işin içinde yer alacağına, bu sayede büyük başarılar kazanıp kendisini ispat etme şansı bulacağına ve hem aile bireylerine hem sevdiği kişilere iş konusunda yardımcı olacağına rivayet edilir. Rüyada meme ucu ısırmak, sıkıntı yaratacak bir karar verileceğine, bu kararın çok hızlı bir şekilde düzeltilmeye çalışılmasına rağmen bir türlü istenen durumun gerçekleşmeyeceğine, sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına alamettir.

Rüyada Meme Tutmak

Rüyayı gören kişinin, işle ilgili olarak büyük bir kaynak bulacağına, bu kaynağı kullanmak için bazı projeler ortaya koyacağına, ancak bir türlü istenen şekilde bir çalışma gerçekleştirilemeyeceğine, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bol kazançlı bir çalışma içine girileceğine yorulur. Rüyada küçük meme tutmak, hayırlı bir işin başına geçileceğine, kazancın az da olsa yitirileceğine, ele geçen birçok fırsatın değerlendirileceğine, yapılan hayırların ve yardımların karşılığını bulacağına, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına ve ferahlığa çıkılacağına tabir edilir.

Rüyada Memenin Kesilmesi

İyi başlayan bir işin sonunda bir sıkıntıyla karşı karşıya kalınacağına yorulur. Kişi, büyük bir sorunla karşılaşacak, bu sorundan kurtulmak için bir ortaklık kuracak, ilk başlarda çok iyi giden ve kazanç getiren bir çalışma bu ortaklığın devam etmesi yüzünden kötü bir hal alacak ve zorluklar bir türlü aşılamayacak demektir. Rüyada memenin kesilmesi ve kan akması, sorunlu bir işin kaynaklara ve zenginliğe zarar vereceğine, bu yüzden bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine, beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına ve gidilen yolda birçok rakip tarafından zarara uğratılacağına delalettir.

Rüyada Memenin Küçülmesi

Rüyayı gören kişinin, yaptığı işin başka kişiler tarafından da yapılmaya başlanmasından ötürü kazancının azalacağına, bu yüzden kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine ve bir süre sorun yaşayacağına tabir edilir. Rüyada memenin büyümesi, yapılan işte beklenenden daha fazla kazanç elde etmeye, maddi olarak çok iyi bir çıkış yapmaya, birçok kişiye iş olanağı sunmaya, sorunları çözmeye, kırılan kalpleri tamir etmeye, yeni bir haneye ve arabaya sahip olmaya ve birçok başarı kazanmaya yorulur.

Rüyada Memenin Sarkması

Kişinin, hem iş hayatında hem aile hayatında bazı sorunlarla boğuşmasından ötürü işlere gereken önemi veremeyeceğine, bu yüzden çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, dertlerinin artacağına, yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine işarettir. Rüyada memenin sarkması ve yere değmesi, işlerin çok kötü bir hal alacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, yapılan bir hatadan ötürü uzun bir zaman boyunca pişmanlık duyulacağına ve sıkıntı çekileceğine alamettir.

Rüyada Memede Kan Görmek

Ele geçen kazancın sorunlar yüzünden kesileceği ve zorlukların baş göstereceği anlamına gelir. Rüyada memede kan görmek ve silmek, bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına, dertlerin ve sorunların aşılacağına ve atılacak adımlar sayesinde büyük bir ferahlık yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Meme Görmenin Psikolojik Yorumu

Meme yaşamın kaynağını simgeler. Bir bebeğin yaşamını sürdürmesi için beslendiği en önemli ve en vazgeçilmez kaynak anne memesidir. En azından meme dendiğinde ilk etapta herkesin aklına gelen ve herkesin bildiği doğrularla örtüşen en gerçek yaklaşım budur. Dolayısıyla meme bireyin hayatının düzenini sürdürmesine vesile olan maddi kaynağın da göstergesidir. Bu rüya bireyin iki şekilde etkilenme ihtimalini ifade eder. Ya maddi olarak bir sıkıntı ve yoksunluk yaşıyor ya da bunun tam aksine bir işte büyük bir kazanç sağladı ve kar elde etmiş olmanın rahatlığını ve hazzını duyuyor demektir. Çünkü rüyada görülen meme objesi fayda getirecek bir şeye delalet eder fakat olumsuzluğu halinde de tam tersine kayıp ya da zarar anlamına gelir.


Görülen Rüyaya Ait Anahtar Kelimeler

Rüyada Meme Görmek tabiri, Rüyada Meme Görmek islami rüya tabiri, Rüyada Meme Görmek dini rüya tabiri, Rüyada Meme Görmek diyanet rüya tabiri, #Rüyada #Meme #Görmek #, Rüyada Meme Görmek neye gelir, Rüyada Meme Görmek psikolojik rüya tabiri, Rüyada Meme Görmek cübbeli ahmet hoca tabiri, Rüyada Meme Görmek imam nablusi tabiri, Rüyada Meme Görmek rüya yorumu, Rüyada Meme Görmek neye yorulur, Rüyada Meme Görmek neyi işaret eder

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu