Rüya Tabirleri

Rüyada Mavi Saç Görmek Tabiri

Rüyada Mavi Saç Görmek

Rüyada mavi saç görmek, pek çok şekilde tabir edilir. Saç ömür uzunluğu manasına geldiği gibi, mavi saç görmek, uzun ömrün yanında kişinin son derece sağlıklı yaşayacağına, gönlündeki gibi sevileceğine, aşık olunan insanla bir ömür aynı yastığa baş koyulacağını da bildirir. Bayanlar için uzun yıllar kısmetlerin baki olacağına, huzursuzluktan uzak kalınacağına, güçlü iletişimlere alamettir. Güzel sanatlara olan yeteneğe, sanatsal aktivitelerde bulunmaya ve kişinin kişiliği ile karşı cinsi etkileyen biri olacağında yorulur. Bekar kadınların evlenmeden önce kendi işlerini kuracaklarını veya kariyer konusunda odaklanacaklarını, bireysel başarılara imza atacakları gibi, alım güçlerini de artıracaklarını bildirir. Kimseye minnet etmeden, her ihtiyacını kendisi görebilecek güçte olmaya, manevi olarak da eksiklik hissedilmeyeceğine, kararlı adımlarla geleceğin inşa edileceğine müjde verir.

Rüyada Mavi Saçlı Kadın Görmek

Rüya sahibinin hayatında önemli bir yere sahip olacak yeni bir arkadaşa işarettir. Tamamen kendine özgü davranışları olan, hayata bakış açısı standartların dışında, macerayı seven ama aklı başında biriyle tanışmanın kişinin hayatında pek çok olumlu duruma neden olacağına tabir edilir. Erkekler için rakiplerinin güçlü insanlar olduğunu ve verilen mücadelede her zaman centilmen davranışlara maruz kalınacağına, kişinin çok şey görüp, öğreneceği deniz aşırı bir yolculuğa çıkacağını, döndüğünde yaşamında büyük değişiklikler yapacağını ifade eder.

Rüyada Mavi Saçlı Erkek Görmek

Bekar bayanlar için duygusal bir ilişkinin habercisi olan rüya, karşı cinsin macerayı çok seven ve biraz da çapkın bir insan olmasıyla rüya sahibinin zaman zaman zorlanacağını, ilk zamanlarda çok sayıda sorun yaşasalar da, belli bir süre sonrasında ilişkinin rayına oturacağını ifade eder. Mavi saçlı erkek görmek evli bayanlar için eşlerinin rahatına çok düşkün kimseler olduğunu, sorumluluk konusunda da biraz zayıf kaldıklarını bildirir.

Rüyada Mavi Saç Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin yoluna devam ederken başkalarının etkisi altında kaldığını ve yeni olan her şeyin ilgisini çektiğini, tatili, denizi, boş zaman geçirmeyi önemsediğini, yalnızlığın tadını çıkardığını bildirir. Sosyal ortamlardan hoşlanıldığına dair bilgi veren rüya, renkli bir kişiliğin de göstergesidir.

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu