Rüya Tabirleri

Rüyada Mavi Etek Görmek Tabiri

Rüyada Mavi Etek Görmek

Rüyada mavi etek görmek, olumlu gelişmelere işaret eder ancak, bir müddet daha sabır gösterilmesi gerektiğinin altını çizer. Mavi etek aşılması gereken bazı engeller olduğunu ve ancak bundan sonra kişinin beklediği rahata kavuşacağını alamet eder Mavi etek hayallerini çok önemseyen rüya sahibinin bugüne dair yapması gerekenler konusunda biraz yetersiz kalacağını ve bu nedenle bazı eleştirilerle karşılaşacağını, kalp kırıklığı yaşayacağını da bildirir. Bayanlar için mavi etek görmek ferah ve müjdeli bir haber anlamına gelirken, erkekler için yeni bir gönül ilişkisi veya çapkınlık yapılacağının alametidir. Kısa süren sorunların ardından yeniden huzurlu aile hayatına dönüleceğinin, yoğun tempo nedeni ile sağlık sorunları yaşayanların da iyileşeceklerinin haberini verir.

Rüyada Mavi Etek Aldığını Görmek

Kişinin yeni hevesler içine gireceğini ancak henüz sorumluluklarını tam olarak yerine getirememişken başka işlere atılmasının ilerde beklemediği sorunlara yol açabilecek olduğunu işaret eder. Düşünmeden ve iyi niyetle girişilen bir işten hayal kırıklığına uğrayacak olmanın alameti olan rüya, hayalci yaklaşımdan uzaklaşarak daha gerçekçi şekilde yaşamak gerektiğini hatırlatır ve özellikle iş alanında tehlikeli adımlar atmadan önce doğru zamanın gelmesini beklemek gerektiği konusunda uyarı olarak görülmelidir.

Rüyada Mavi Etek Giydiğini Görmek

Erkekler için eşleri ile aralarını açacak bir dedikoduya, özellikle sır saklayan kişilerin sırlarının ortaya dökülmesi sonucunda mahcup bir duruma düşeceklerine alamettir. Bayanlar için sevindirici haberler, iş alanında maaş zammı almanın, güzel ve alımlı bir kadın olmanın tabiridir. Kıskanılacak işler yapmanın delaleti olan rüya, nazara gelmek şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Mavi Etek Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin hayatı ile ilgili kararları tek başına aldığını ve çizdiği yolda kendi prensiplerine göre yürüdüğünü, zaman zaman inatçı tavırlar sergileyerek kimseleri dinlemediğini ancak hata yapsa dahi bundan memnuniyet duyduğunu ifade eder. Kendisiyle gurur duymanın ve mücadeleci bir kişiliğin sembolüdür.

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu