Rüya Tabirleri

Rüyada Masmavi Deniz Görmek Tabiri

Rüyada Masmavi Deniz Görmek

Rüyada masmavi deniz görmek, büyük bir makam sahibi olmak, herkesin imreneceği bir hayata kavuşarak zenginleşmektir. Oldukça güzel olan bu rüyayı gören kişi, bilgili bir insan olduğundan çevresinde hep insanlar bulunur ve onun bilgisinden faydalanırlar. Mavi deniz, ferahlık ve mutluluktur. Eğer sıkıntısı olan bu rüyayı görmüşse kısa sürede tüm kederlerinden kurtulur. Deniz suyu temiz ve duru ise bu bir topluluğa lider olacağınıza ve emrinizde birçok kişi bulunacağına işarettir.

Rüyada Denizden Su İçmek

Rüyasında deniz suyunu içen kişi, tahmin edemeyeceği derecelere yükselir, çok nadir rastlanılan bir şerefe, şöhrete ve ganimete ulaşır. Bu rüya oldukça hayırlıdır. Gören kişinin her anlamda rahatlamasına, tüm sıkıntılarından kurtulmasına ve ömür boyu mutlu yaşamasına işarettir. Eğer kişi denizin tamamını içerse bu o kişinin toplum içinde yükseleceğinin, bilgili ve âlim bir kişi olacağının göstergesidir.

Rüyada Denizden Bir Şeyler Çıkardığını Görmek

Bu rüya, denizden çıkardığınız şeyin türüne ve kıymetine göre yorulur. Eğer denizden kıymetli bir maden veya mücevher çıkarmışsanız bu, iyi talihe, oldukça şanlı ve parlak bir döneme, her anlamda talihinizin döndüğünü ve önünüze çıkan fırsatlara yorulabilir.

Rüyada Uzaktan Denizi İzlemek

Rüyasında uzaktan denizi izleyen ama içine girmeyen kişi dilediği bir şey varsa ona ulaşamaz. Bu rüya arzuların kabul görmemesine bazen de elinden fırsatları kaçırmasına işarettir. Denizi izleyip de aynı zamanda içine giren kişi ise her türlü dilek ve muradına kavuşur.

Rüyada Denize Daldığını Görmek

Rüyasında denize dalıp derinliklerine giden ve tekrar su yüzüne çıkan kişi, sıkıntılarından kurtulur, kendisine faydalı ilimleri öğrenir ve toplum içinde takdir görür.

Rüyada Denizin Üzerinde Yürüdüğünü Görmek

Rüyada denizin üstünde yürümek dini anlamda derecenizin oldukça yüksek olduğuna işarettir. Bu rüyayı gören kişi dünyevi olandan uzaklaşarak ahireti hatırlar.

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu