Rüya Tabirleri

Rüyada Leylek Görmek Tabiri

Rüyada Leylek Görmek

Rüyada leylek görmek ince fikirli, kırılgan yapılı, naif, kibar ve zarif bir kişiyi sembolize eder. Rüya sahibinin böyle bir kişi ile yapacağı izdivaç anlamına gelir. Rüyada leylek görmek hayırlı olacak şeylerin işaretini verir. Rüya sahibinin mutlu olacağı şeklinde tabir edilir. Leylek mutluluk, zenginlik ve evlat anlamına gelir. Rüyasında leylek gören kişi görmeyi ve ziyaret etmeyi istediği sıcak bir ülkeyi nihayet görme fırsatı elde edecek ve güneye doğru akıp gidecektir.

Rüyada leyleğin uçtuğunu görmek uçak ile gelecek olan misafire işaret eder. Bir kadın rüyasında leylek görürse, çok asil, ağır başlı, eğitimli fakat biraz tutucu bir adamla evlenecek diye yorumlanır. Rüyada karlı ve soğuk havada leylek görmek havanın çok daha soğuyacağı o yıl çok kar ve yağmur yağışı olacağı anlamın gelir.

Rüyada Leylek Öldürmek

Rüya sahibi için hayır anlamına gelir. Kendisine engel olan, başarılarının önüne set koyan ve sürekli kafasını meşgul eden gereksiz kişileri hayatından çıkaracağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Leylek Yavrusu Görmek

Rüya sahibinin çocuk sahibi olmak istediğine Allah’a kız ya da erkek olmasından ziyade eli ayağı düzgün, kendisini gururlandıracak evlatlar vermesi için el açmasına delalet eder.

Rüyada Leylek Pisliği Görmek

O anda şans ve kısmet kapılarının tamamen açık olduğuna, rüya sahibinin bir iş yapması halinde mutlaka şansının yaver gideceğine yorulur.

Rüyada Leylek Yakalamak

Rüya sahibinin etrafındaki fedakâr kimseye işaret eder. Bu kişi rüya sahibi için sürekli hayır duası eder, hayır duasını rüya sahibinin üzerinden hiç eksik etmez.

Rüyada Leylek Yumurtası Görmek

Rüya sahibinin yavrusuna ve ondan gelecek olan gözyaşına delalet eder. Bu sıkıntı uzun sürmeyecek, kısa sürede her şey yoluna girecektir.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu