Rüya Tabirleri

Rüyada Lavaş Görmek Tabiri

Rüyada Lavaş Görmek

Rüyada lavaş görmek, rüyayı gören kişinin kolay şekilde hayatını idame ettirmenin ve kısa yoldan zengin olmanın yollarını bulacağına, verimli olacak işler yapacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine bu sayede geçim derdi çekmeden rahat, iyi, mutlu, keyifli ve neşeli bir hayat süreceğine delalet eder. Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceği, şansının da her zaman kendisinden yana olacağı anlamına gelir.

Rüyada Lavaş Ekmek Görmek

Rüyayı gören kişinin fakirlikten kurtulacağına, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine alamet eder.

Rüyada Lavaş Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin işsiz, ekmeksiz ve parasız kalmayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin çok kısmetli biri olduğuna, Allah’ın lütuflarının kendisine hep isabet ettiğine, bu sayede hiçbir zaman zorluk içine düşmediğine, hep bir kurtuluş yolu bulduğuna bunun içinde her zaman şükrettiğine tabir edilir.

Rüyada Sıcak Lavaş Ekmeği Görmek

Rüya sahibinin sabırlı olduğu takdirde çok büyük gelişmeler yaşayacağına, makam sahibi olacağına, lüks ve gösterişli bir yaşama kavuşacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına delalet eder. Rüya sahibinin acele etmeden, hedefe doğru ilerlemesi gerektiği şeklinde açıklanır.

Rüyada Pide Görmek

Rüyayı gören kişinin hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına ve onunla mutlu bir hayata adım atacağına delalet eder. Rüya sahibinin bu kararından dolayı hiçbir zaman pişman olmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Pide Yemek

Rüya sahibinin refah düzeyinin yükselmesine vesile olacak, kazançlı işler yapacağına, bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine alamet eder ve hayırlara yorulur.

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu