Rüya Tabirleri

Rüyada Kuzu Sevmek Tabiri

Rüyada Kuzu Sevmek

Rüyada kuzu sevmek, güzel bir yuva kurmak, sevgi dolu bir aile oluşturmak ve hayırlı evlatlara sahip olarak, hayat boyu neşe içinde yaşamak anlamına gelir. Kişinin eğitime önem verdiğini, her zaman kendisini ve ailesini geliştirmek, onlara doğru yolu göstermek için çabaladığını bildirir. Kuzu seven kişinin eşi sakin mizaçlı, fedakar biri olur.

Rüya sahibinin evlatlarından sıkıntı duymayacağını, başarılarından gurur duyacağını, bencillikten uzak, başkalarına yardım etmeyi seven çocuklarının her ihtiyaçlarında yanında olacağını ifade eder. Belli bir rutine sahip, düzenli, büyük sıkıntıların olmadığı hayata yorumlanan rüya aynı zamanda eşiyle mutlu olacağına, hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına alamettir. Yakın akrabalarla ve aileyle kurulan bağların sıkı olacağına, kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, kendisini yüreklendiren, doğru yolu gösteren arkadaşlarının varlığına da tabir edilir.

Rüyada Kuzu Kesmek

Hayra yorulmaz ve ailede üzüntüye neden olacak bir hastalığa ya da aile fertlerinden birinin başına gelecek kötü bir olaya yorumlanır. İlişkilerin bozulacağına, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına, hayatında pek çok iniş çıkış yaşayacağına delalettir. Kuzu kesen kişinin çocuğu olmaz veya çocuk sahibi olmak için çok uzun yıllar bekler. Gebelikte yaşanacak sorunların da işaretçisi olan rüya, ruhsal zayıflamaya, buhran geçirmeye de yorulur.

Rüyada Kuzu Eti Yemek

Kuzu eti helal olmayan bir paranın kazanca karışmasına yorumlanır. Keder dolu günler geçirecek olmaya ve şer haberler almaya alamet olan rüya, gelip geçici heveslere, kısa süren şansa, ömür boyu unutulmayacak bir hayal kırıklığına tabir edilir.

Rüyada Kuzu Sevmenin Psikolojik Yorumu

Saf düşüncelerle yaşayan, herkese iyilik yapmak isteyen, elindekileri severek, samimi şekilde paylaşan insanların küçük şeylerden mutlu olduklarını ifade eder. Aileye ve çocuklarına bağlı kimseleri de işaret eder.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu