Rüya Tabirleri

Rüyada Kuyu Görmek Tabiri

Rüyada Kuyu Görmek

Rüyada kuyu görmek yalancı dostlara delalet eder. Rüya sahibinin çevresinde kendisini sevmeyen, istemeyen, ileri gitmesine, yükselmesine, parasının ve malının artmasına tahammülü olmayan kişiler olduğuna fakat kendilerini belli etmediklerine işaret eder. Bu kimseler aslında fesat kişiler olup, rüya sahibine gerçek yüzünü göstermezler ama bir akbabanın avının düşmesini bekler misali, üzerine üşüşmek için zaman kollarlar. Rüyada kuyudan dini vecibesini yerine getirdiğini gören kişi üzdüğü bir kişiden af dileyerek onun gönlünü yeniden kazanmayı başaracak demektir.

Rüyada kuyuya bakıp kendi aksini gören kişinin rüyası, hayalindeki mutlu aileye kavuşarak, sahip olmak istediği kadar evlada sahip olması anlamın gelir. Rüyada kuyudan su çekmek isteyip bunu bir türlü başaramadığını gören kişinin evladından yana büyük bir sıkıntısı olacak ve her gün onun için gözyaşı akıtacak diye tabir edilir. Rüyada bahçesinde kuyusu olduğunu gören kişi ailesinden yana hayır bulacak ve yıllarca özlemini çektiği mutluluğu bulacak demektir. Benzer rüya tabirleri için sitemizde arama yapabilirsiniz.

Rüyada Kuyu Suyu İçmek

Kuyu suyu içmek iyi değildir, borçlanmaya, işini ve sağlığını yitirmeye ve çok zor zamanlarla sınav edilmeye işaret eder.

Rüyada Kuyuya Düşmek

Rüya sahibinin ayıpladığı ve kınadığı bir kişinin durumuna düşmesi ve onunla aynı şeyi yaşayarak onu anlaması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kuyu Kazmak

Bir kimse için kötü ve hain planlar yaparak o kişiyi gafil avlamaya çalışmak anlamına gelir.

Rüyada Kuyu Temizlemek

Rüyasında kuyu temizlediğini gören kişi ruhunu ve bedenini kötülüklerden arındıracak ve tövbekâr olacak diye yorumlanır.

Rüyada Kuyudan Su İçmek

İşe ve ekmeğine fesat karıştırmak, hak yolundan uzaklaşarak gelir elde etmek şeklinde tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre de rüya sahibinin günahı olmaksızın helal olmayan bir maldan başkaları aracılığıyla nasiplenmesi anlamına geldiği ifade edilir.

 

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu