Rüya Tabirleri

Rüyada Kurşun Yemek Tabiri

Rüyada Kurşun Yemek

Rüyada kurşun yemek, gerçek anlamından çok farklı şekillerde tabir edilir ve gerçekte ne kadar korkunçsa rüyada görülmesi de bir o kadar hayırlı ve güzeldir. Rüyayı gören kişinin sonunda aradığı aşkı bulduğuna inanacağı ve buna ikna olacağı bir kişinin karşısına çıkması sayesinde çok güzel bir beraberlik kuracağına ve heyecanlı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Kurşun Yemek Vurulmak

Rüyada kurşun yemek vurulmak da tıpkı kurşun yemek gibi kabul edilir. Rüyayı gören kişinin her türlü çılgınlığı yapabileceği ve kendisinin dahi kendisine inanamayacağı şeyler söyleyeceği bir aşka tutulacağına ve gözünün âşık olduğu kişiden başka hiç kimseyi görmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Kurşun Yemek Ölmemek

Rüya sahibinin gönül işinden yana hayal kırıklığı yaşayacağına, duygularının karşılığını alamayacağına ve tutulduğu kara sevda nedeniyle uzun süre kendine gelemeyeceğine ama aynı acıyla da tekrar yanmayacağına işaret eder.

Rüyada Kurşun Yemek Ölmek

Bir kişi eğer rüyasında kurşun yediği halde ölmediğini görürse o kişi aşkta tecrübe kazanacağı olaylar yaşayacak demektir. Rüya sahibinin sevdiği kişiyle arasında yaşanacakların kendisine cesaret vereceğine ve bu yolda önemli adımlar atmasına vesile olacağına rivayet edilir.

Rüyada Sırtından Kurşun Yemek

Rüyayı gören kişinin düşmanlarının arkasından kötü laflar söyleyeceklerine, onu kötüleyeceklerine, karalamaya ve itibarsızlaştırmaya çalışacaklarına işaret eder. Kötü kimselerin iftiralarına uğramaya tabir edilir.

Rüyada Kafaya Kurşun Yemek

Rüyayı gören kişinin başına gelecek uğursuz ve melanetli bir olaya alamet eder. Rüya sahibinin illet bir hastalığa yakalanabileceği, belalı bir duruma düşebileceği ya da kaza yapabileceği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Mermi Yemek

Rüyada mermi yemek de kurşun yemek kadar hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin sırılsıklam âşık olacağına ve hayırlı bir sevdaya tutulacağına yorulur.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu