Rüya Tabirleri

Rüyada Kurabiye Yemek

Rüyada Kurabiye Yemek

Rüyada kurabiye yemek, iş hayatında çok hayırlı ve güzel işlere imza atan rüya sahibinin, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, çok hayırlı haberler alacağına ve bir ömür boyu mutlu yaşayacağına yorumlanır. İş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine işaret eder.

Rüyada Kurabiye Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi eğer bekâr birisi ise, yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve çok mutlu olacağına alamet eder. Rüya sahibi, evli birisi ise eşi ile arasının çok güzel olacağına, aralarında herhangi bir sorunun başgöstermeyeceğine ve çok güzel günler göreceklerine delalet eder.

Rüyada Elmalı Kurabiye Yemek

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, yaşanan tatsız olayların unutulacağına, küslerin barışacağına ve herkesin çok mutlu bir şekilde yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Tatlı Kurabiye Yemek

Rüyayı gören kişinin, yakın bir zamanda hayatını çok büyük bir değişime uğratacak bir karar vereceğine, bu karar sayesinde çok mutlu olacağına ve bir ömür boyu sağlıklı ve huzurlu yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Tuzlu Kurabiye Yemek

İş hayatında çok büyük çalışmalara imza atan rüya sahibinin, çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına ve aile hayatında çok güzel günler görüp çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Çikolatalı Kurabiye Yemek

Uzun zamandan beri çalışma hayatında iyi işler ortaya koyan rüya sahibinin, daha büyük çalışmalar gerçekleştireceğine ve aile hayatında da çok iyi gelişmeler yaşayacağına alamet eder.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu