Rüya Tabirleri

Rüyada Kurabiye Yapmak

Rüyada Kurabiye Yapmak

Rüyada kurabiye yapmak, birine karşılıksız yardımda bulunmak, borcu olan bir dosta para teklif ederek onu mutlu etmek demektir. Kişinin manevi tatmine olan inancı nedeniyle her zaman çevresindeki zor durumlarda olaylara müdahil olacağını, veren elin alan elden daha yüce olduğunu düşünerek hareket ettiğini ve hiçbir zaman dara düşmeyeceğini bildirir. Düşkünlere el uzatan biri olarak her zaman iyi anılan rüya sahibinin de zor zamanlarında çevresinde çok sayıda insanın olması neticesinde duygu dolu anlar yaşayacağını, ailesi de dahil olmak üzere sevdiklerinden kötü haberler almadan, sağlıkla dolu bir hayatın tadını çıkaracağını bildirir. Genç insanlar için anaokulu veya ilkokul öğretmenliği veya hastabakıcılık, hemşirelik gibi mesleklere odaklanacağını bildiren rüya, cahil ve toy insanlara cesaret veren, onları hayata hazırlayan biri olarak eğitim hayatında da önemli bir kişilik haline gelineceğini delalet eder.

Rüyada Kurabiye Yapmak Ve İkram Etmek

Kadir kıymet bilen bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olmak, bekar insanlar için hiç beklemedikleri bir anda aşık olarak, hızlı bir kararla evlenmek manasına gelir. Kurabiye dağıtan kişinin birden fazla çocuğu olur. Eğer rüyayı gören kişi yaşlı biriyse çok sayıda torun sahibi olacak demektir. Küçük miktarlarda gelecek kısmetlerin ve paranın da habercisi olan rüya iş konusunda beklenmedik, güzel gelişmelerin de tabiridir.

Rüyada Kurabiye Yapıp Yemek

Tek başına yaptığı kurabiyeleri yiyen kişinin dostu olmaz veya dostlarından kötülük görür. Hayal kırıklığının, duygusal boşluğa düşmenin ve yanlış kişiye sevdalanmanın da işareti olan rüya, evlilik konusunda yaşanan üzücü olayların ve kısmetlerin kapanmasının da delaletidir.

Rüyada Kurabiye Yapmanın Psikolojik Yorumu

Küçük şeylerden mutlu olmak, olayların her zaman kötü tarafına değil de, iyi tarafına bakmak demektir. Rüya sahibinin hayata tutunduğuna, asla karamsarlığa düşmediğine, başkalarına da yaşam umudu verdiğine ifade edilir.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu