Rüya Tabirleri

Rüyada Kumanda Görmek

Rüyada Kumanda Görmek

Rüyada kumanda görmek, rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili her kararı artık kendisi alacağına ve yaşamıyla ilgili seçimlere kendisinin karar vereceğine işaret eder. Rüya sahibi kendi geleceğini kendisi belirleyecek, nasıl bir iş yapacağına, nasıl bir hayat sürdüreceğine kendi iradesiyle, hiç kimseden etkilenmeden karar verecek demektir. Rüyayı gören kişinin bundan sonra hayatına ve işlerine kimseyi karıştırmayacağı anlamına gelir.

Rüyada Uzaktan Kumanda Görmek

Rüyayı gören kişinin kimsenin yönlendirmesi olmaksızın yaşamına yön vereceğine ve kimsenin kendisine istemediği hiçbir şeyi ona yaptıramayacağına delalet eder. Rüya sahibinin insanlara karşı hayır demesini bilmesi gerektiğinin farkına varacağına ve hayır demeyi de başaracağına alamet eder.

Rüyada Televizyon Kumandası Görmek

Rüyayı gören kişinin riskli işlere atılacağına, önemli ve büyük adımlar atacağına, bu durumun da herkesin dikkatini çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin adından bahsettirecek ve insanların dikkatini çekecek girişimlerde bulunacağına alamet eder.

Rüyada Kumanda Almak

Rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili bazı değişiklikler yapma yoluna gideceğine ve bunun yaparken hiç kimseye taviz vermeden kendi düşüncelerini ve kararlarını uygulayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin kendi bildiğinden şaşmayacağına ve işlerine de hiç kimsenin yorum yapmasına ve müdahale etmesine izin vermeyeceğine rivayet edilir.

Rüyada Araba Kumandası Görmek

Rüyayı gören kişinin zekâsı, bilgisi ve tecrübesi ile bir takım işlere gireceğine, bazı insanlarla fikir ve iş ortaklığı yapacağına ve onları yönlendirecek en yetkili kişi kendisinin olacağına işaret eder. Rüya sahibi en tepedeki kişi olacak ve birilerini yönetecektir diye kabul edilir.

Rüyada Kumandalı Oyuncak Araba Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini daha ileriye götürmenin, başarılarını ve zaferlerini arttırmanın, makamını daha da yükseltmenin planlarını yaptığına ve bu doğrultuda hareket edebileceği yollar aradığına delalet eder.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu