Rüya Tabirleri

Rüyada Köz Görmek

Rüyada Köz Görmek

Rüyada köz görmek, askıya alınmış bir işin ya da ertelenmiş bir kararın yeniden gündeme geleceğine ve tekrar değerlendirilmek için tabiri caizse yeniden masaya yatırılacağına rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin içine ukde olmuş bir işi yerine getirebilmek için fırsat elde edeceği anlamına gelir ve daha önce denenmiş fakat amacına ulaşmamış planların bu defa başarıya ulaşacağına yorulur.

Rüyada Köz Söndürmek

Rüyada köz söndürmek hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin eline geçecek yeni kazanç kapılarına ve hayır getirecek yeni işlere tabir edilir. Rüya sahibinin mutluluğunun ve huzurunun artacağı, dileklerinin gerçekleşeceği ve dualarının da kabul olacağı anlamına gelir.

Rüyada Köz Ateşi Görmek

Rüyayı gören kişiyi cesaretlendirecek ve umutlandıracak hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibini heyecanlandıracak ve kaybettiği yaşam sevincini yerine getirecek olumlu olayların meydana geleceği şeklinde açıklanır.

Rüyada Köz Kömür Görmek

Rüyayı gören kişinin kendisini iş hayatında öne çıkaracak ve tüm gözleri üzerine toplamasını, adının da başarıyla anılmasını sağlayacak üstün başarılar elde edeceğine ve rakiplerine karşı zafer kazanacağına alamet eder.

Rüyada Köz Almak

Kısmet almaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatına bolluğun ve zenginliğin geleceğine, işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Köz Tutmak

Rüya sahibinin tüm risklerini göze alarak büyük bir işe gireceğine ve Allah’ın izniyle bu işten alnının akıyla çıkmayı başaracağına bu sayede yeni işlere girmek için cesaretleneceğine yorulur.

Rüyada Köz Biber Görmek

Rahatlamaya, esenliğe ve gönül ferahlığına kavuşmaya tabir edilir. Rüyayı gören kişinin ağız tadını, keyfini ve huzurunu yerine getirecek gelişmelerin yaşanacağına bu sayede rüya sahibinin sağlığının da yerine geleceğine delalet eder.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu