Rüya Tabirleri

Rüyada Kötü Koku Görmek

Rüyada Kötü Koku Görmek

Rüyada kötü koku görmek, hoşa gitmeyecek bazı davranışlarla karşılaşmak ve çok güvenilen kimselerin rüya sahibinde kuşkuya yol açacak bazı hareketlerde bulunması sonucu yaşanacak tatsız bir atmosferi işaret eder. Çalışan kimseler için işyerlerinde oluşacak bazı gerginliklerin veya işten çıkarılma riskinin artması ve kişide aşırı stresli bir ruh hali oluşması şeklinde de tabir edilir. Hem iş, hem de özel yaşamında kişiyi endişeye sevk edecek bazı gelişmelerin yaşanması ve olaylara aşırı kuşkucu bir yaklaşım içine girmek şeklinde de tabir edilir. Düşmanı olanların kendisine zarar vermek isteyen bu kimselerin bazı planlarından haberdar olması ve uyanık kalarak olayları akıllıca bir hamleyle bertaraf edeceğini de bildirir.

Rüyada Evde Kötü Koku Duymak

Evin içinde kötü koku duyan kimseler aileleri içinde uzun süredir dolaşan bir dedikodunun aslını öğrenen rüya sahibinin kendisi hakkında olumsuz söylemlerde bulunan kişilere karşı mesafe koyacağına ve uygun bir zamanı kollayarak o kimselere gerçek fikirlerini söyleyeceğini de bildirir. Evde kötü koku duymak genellikle hane içinde sıkıntıya neden olacak bazı söz ve davranışlara tabir edilir.

Rüyada Kötü Koku Saçmak

Kişi kendisini kötü kokarken ve etrafına da bu kötü kokuyu yayarken görürse bu durumda sakladığı bazı işlerin veya işlediği kabahatlerin gün ışığına çıkacağına, kendisi hakkında olumlu düşünceleri olan insanları hayal kırıklığına uğratacağına alamet eder. Küfürlü konuşmalar yapan rüya sahibinin günaha girdiğini ve başkalarının gıybetini yaptığı için etrafında güvensiz biri olarak bilindiğini de ifade eder.

Rüyada Kötü Koku Görmenin Psikolojik Yorumu

İç dünyasında kimselere anlatmadığı fantezilere sahip olan ve cinsel yaşamında eksiklikler yaşayan kişilerin psikolojilerini temsil eder. Kötü koku başkalarının sırlarını veya gizli işlerini öğrenmek konusunda aşırı istekli ve meraklı olmanın da sembolüdür. Sevdiği kimselerin kötü yanlarını görmeyen ve her koşulda onları yücelten kimselerin takıntılı sevgilerinin de tabiridir.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu