Rüya Tabirleri

Rüyada Kostüm Görmek

Rüyada Kostüm Görmek

Rüyada kostüm görmek, ikiyüzlülüğe ve yalancılığa yorumlanır. Aynı zamanda kişinin birden fazla kişilik sergilemesi yüzünden zor durumlarda kalacağının da ifadesidir. Olmadığı biriymiş gibi görünmek için çaba harcayan rüya sahibinin gerçeklere gözünü kapamasının ağır faturaları olacağını, kendi hayatı dışında, eşi, ailesi ve yakınlarını da üzecek türden davranışlarda bulunacağını bildirir. Çıkarlar doğrultusunda hareket etmek suretiyle yasal açıdan sıkıntıya düşmek, hırsızlık yapmak ya da başkalarına ait malları gasp etmek gibi durumlar yaşanacağını bildirir. Rüya sahibine destek vermiş ve her zaman yanında olmuş kimselere yüz çevrileceğini, sadece kendisini düşünerek hareket eden kişinin ailesi de dahil herkesten uzak ve yalnız bir hayat sürmeye mahkum olacağını delalet eder.

Rüyada Kostüm Kiralamak

Siyah bir kostüm kiralayan kişi ani bir hastalığa yakalanır ve bu hastalıkla uğraşmak zorunda kaldığı için işinden ayrılır. Beyaz kostüm kiralamak aşk meselelerinde karşı tarafı oyalayıcı, kandırmaya yönelik hareketlerde bulunmak demektir ve genellikle kişinin mutsuz bir evlilik yapacağının alametidir. Sarı kostüm kiralamak büyük yalanlar söyleneceğine, kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine tabir edilir. İyi niyetle söylenen yalanların kişiyi ummadığı durumlara düşüreceğinin de ikazıdır.

Rüyada Kostüm Diktirmek

Renkli bir kostüm diktirmek, içinden çıkılması güç bazı durumlarla baş etmek için kişinin yalanlar söylediğine tabir edilir. Ailesini korumak adına böyle şeyler yapan rüya sahibinin yanlış anlaşılacağını ve kendisini aklayamadığı için herkesin gözünde küçük düşeceğini, sevdiklerinin kendisine yüz çevireceğini bildirir.

Rüyada Kostüm Görmenin Psikolojik Yorumu

Genellikle şizofrenik durumlar yaşandığını bildirir ve kişilik bölünmesinin kişinin sosyal hayatını allak bullak ettiğini, çaresiz hissettiğini işaret eder. Kişi, sürekli farklı davranışlar sergilediği için ilişkilerinde ciddi bozulmalar ve güvensizlikler meydana gelir. Güvenilmez ve yalancı bir durum içine girilmesi yüzünden iş hayatının da tehlikeye girdiğini, kişinin üzerinde ağır bir baskı hissettiğini de tabir eder.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu