Rüya Tabirleri

Rüyada Koştuğunu Görmek

Rüyada Koştuğunu Görmek

Rüyada koştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında pek deneyimi olmadığı halde iş konusunda ve iş yerinde yükselme konusunda çok hırslı davranan, bu hırsından ötürü çok büyük hatalar yapabilecek, türlü sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşabilecek bir kişi ile girdiği bir işten çok büyük zararla çıkacağına, bu yüzden böyle bir kişi ile yapılacak işte çok dikkatli davranması ve atacağı her adımı defalarca düşünerek atması gerektiğine rivayet eder. Ayrıca, başka rüya tabirlerinde tam tersi bir anlamda yorumlanmıştır. Rüya sahibinin, çok güzel ve müjdeli haberler alacağına ve çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Atın Koştuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük bir başarı kazanacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Atların Koştuğunu Görmek

İş hayatında çok büyük çalışmalar yapmaya çalışan ancak tek başına olduğu için pek başarı gösteremeyen rüya sahibinin, kendisi gibi kişiler ile oluşturacağı ekip sayesinde istediği amaçları yerine getireceğine, çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada Ormanda Koştuğunu Görmek

Rüya sahibinin, yaptığı bir çalışma ile tanışacağı zengin ve yardımsever bir kişi sayesinde büyük işler başaracağına, hayallerine kavuşacağına ve çok zengin olacağına yorumlanır.

Rüyada Karanlıkta Koştuğunu Görmek

Çok zor durumlarda kalan rüya sahibinin, bu durumlardan aldığı yaralara ve gördüğü ihanetlere rağmen işine devam ettiğine ve bu sayede her işte başarılı olacağına delalettir.

Rüyada Yağmurda Koştuğunu Görmek

Gireceği işlerde büyük kazançlar elde eden rüya sahibinin bolluk ve bereket içinde yaşayacağına tabir edilir.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu