Rüya Tabirleri

Rüyada Köpüklü Su Görmek

Rüyada Köpüklü Su Görmek

Rüyada köpüklü su görmek, suyun kirli veya temiz olmasına göre değişik şekillerde yorumlanır. Kirli bir suyun köpüklü olduğunu görmek, zaten sıkıntıda olan rızkın tamamen kesileceğine ve bir anda çok büyük maddi sıkıntılarla boğuşmak zorunda kalınacağına, iş yerinde mevcut sorunların çözülememesi yüzünden yeni bir iş arayışına girileceğine yorumlanır. Hayırlı bir rüya değildir ve kişiye azap veren bir hastalıkla geçecek, üzücü, kederli günlerin geldiğini de bildirir. Temiz bir suyun köpürdüğünü görmek ise kısmetlerde çıkacak sorunlara, anlaşmazlıklara, evlilik adımı atanların küçük sebeplerden dolayı birbirlerini kırarak geçici ayrılıklar yaşayacaklarına alamettir.  Köpüklü su görmek, boşa kurulan hayalleri, yanlış yollardan gitmek suretiyle zaman kaybedileceğini, yeteneği olmamasına rağmen bir meslekte ısrar edilmek suretiyle başarısız olmaya da yorumlanır.

Rüyada Evi Köpüklü Su Bastığını Görmek

Ev içi tartışmaların ayyuka çıkacağı, herkesin birbirine öfkeyle konuşacağı zor günleri temsil eder. Akrabalık ilişkilerinin yeniden şekilleneceği bu dönemde, aile büyükleri arasındaki küslüklerin, dargınlıkların da söz konusu olduğunu vurgulayan rüya, hışımla hareket etmenin sonuçlarının kişi için üzücü olacağına, sorunlar karşısında soğukkanlı davranarak, ortalığı sakinleştirmek gerektiğine alamet eder. Yangına körükle gitmemek konusunda bir uyarı olarak da ele alınmalıdır.

Rüyada Köpüklü Su İçmek

Kısmetlerin çokluğu nedeniyle kişinin büyük mutluluk yaşayacağını, hayattan yana şansı yaver giden rüya sahibinin özel yaşamında da aynı şansı elde edeceğine, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine alamettir. İçilen köpüklü su temizse rızık bolluğu, maddi zenginlik, ev veya arsa gibi değerli mülklere sahip olmak, tüm hayallere ve arzulara yakın zamanda kavuşmak demektir.

Rüyada Köpüklü Su Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin içinde gün be gün artan öfkenin, dışa vurulamayan sıkıntıların, sinirsel olarak yıpranmanın ifadesidir. Kendisine hakim olmakta güçlük çeken rüya sahibinin bir nevi saatli bomba gibi hissettiğini ve ani olaylar karşısında büyük reaksiyonlar verebileceğini de bildirir.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu