Rüya Tabirleri

Rüyada Köpek Kesmek

Rüyada Köpek Kesmek

Rüyada köpek kesmek, düşmandan kurtulmaya ve onun kötülüklerinin farkında olmaya işarettir. Bu rüyayı gören kişinin dişli bir düşmanı vardır ve bu düşman kötülük yapmak için pusuda beklemektedir. Köpeği öldürmek bu düşmana karşı zafer kazanma anlamına gelir. Rüyada köpeği kesip öldürmek insanın kendi nefsini öldürmesine ve nefsinin isteklerine karşı koymasına delalet eder. Köpeği bıçakla kesmek elinizle ve dilinizle düşmanınıza zarar vermeye, size zararı dokunan arkadaşlardan ayrılmaya işaret eder. Rüyada köpekle dövüşmek düşmanla karşılaşmaya ve ondan gelecek zararları bertaraf etmeye yorumlanır. Rüyada köpeği kılıçla kesmek, dini inancın kuvvetlenmesine, kişinin zararlardan kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada Köpek Yemek

Rüyasında köpeği kesip yemek, günah işlemeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi iş hayatında birtakım haksız kazançlar elde eder ve geçimini hayırlı olmayan yollardan kazanır. Rüyada köpek yemek bazen de kişinin düşmanından menfaat sağlamasıdır. Rüyada köpek eti görmek, ise kötü bir adamın malına ve o maldan istifade etmeye işaret etmektedir. Rüyada köpek etini pişirmek, sinsi bir adamın hilelerini bozmaya, o kimse ile dost olmaya bazen de o kişiden görülecek yardıma yorumlanmaktadır.

Rüyada Köpek Öldürmek

Köpek bazen kişinin nefsi istekleridir. Bu rüya insanın kötülüğe meyilli olan nefsini öldürmesine ve kendisini tamamen manevi olana yönlendirmesine işaret eder. Rüyada köpek öldürmek, bazen de düşmanından kurtulmaya ve onun hilelerinden uzaklaşmaya delalet etmektedir. Rüyasında köpeği sopa ile öldürmek, arkadaşları arasında art niyetli olanları ayırmaya ve onlardan uzaklaşmaya; silahla öldürmek ise kişinin kötü düşüncelerinden arınmasına yorumlanır.

Rüyada Köpek Kesmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada köpek kesmek, kişinin kötü düşüncelerinden arındığının ve kendisini iyi olana yönlendirdiğinin göstergesidir. Bu rüya bazen de gören kişinin bilinç altındaki korkuları ve endişeleri dile getirmektedir.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu