Rüya Tabirleri

Rüyada Köpek Isırması

Rüyada Köpek Isırması

Rüyada köpek ısırması, rüyayı gören kişinin, çok yakın bir arkadaşı ya da çok sevdiği ve değer verdiği biri tarafından çok zor ve çok sıkıntılı bir duruma düşürülmesine ve hayat içerisinde yapılan hatalar ve uğranan kayıplardan ötürü çok büyük sıkıntılar yaşanmasına delalet edilir.

Rüyada Köpek Isırması ve Kanaması

Rüyada köpek ısırması ve kanaması, rüyayı gören kişinin, çok büyük sıkıntılara girmekten son anda vereceği bir karar ile kurtulacağına ve  yaşanacak bir kazayı atlatacağına alamet edilir.

Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada köpek saldırması, iş hayatında ve sosyal hayatta çok büyük sıkıntılar ve parasal krizler yaşandığına ve kurtulmak için hiç kimsenin destek vermeyeceğine ve yardım etmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Köpek Havlaması

Rüyada köpek havlaması, rüya sahibinin, somurtkan olmak gibi davranışlarının insanların kendisinden uzak durmasına sebep olduğuna ve hastalık derecesinde titiz bir yapıya sahip olmasından ötürü çok büyük sorunlar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Köpek Uluması

Rüyada köpek uluması, uyarı olarak tabir edilmesi ile birlikte dikkate alınması gereken bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, aile hayatındaki ve sosyal hayatındaki sevdikleri üzerinden kara bulutların dolaştığına ve başlarına kötü şeylerin geleceğine yorum yapılır.

Rüyada Köpek Ağlaması

Rüyada köpek ağlaması, iş hayatındaki ve sosyal hayattaki arkadaşların dertleri ve sorunları ile uğraşmanın rüya sahibini çok kötü etkilediğine ve tüm moralini yok ettiğine delalet edilir.

Rüyada Köpek Satmak

Rüyada köpek satmak, rüyayı gören kişinin, gün geçtikçe insanlardan daha fazla uzaklaştığına ve kendi içine kapanıp dünyayı boş verdiğine alamet edilir.

Rüyada Köpek Kovalaması

Rüyada köpek kovalaması, rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında pek de sevilmeyen bir kişi tarafından rahatsız edildiğine ve bu yüzden sorun yaşadığına tabir edilir.

Rüyada Kuduz Köpek Isırması

İş hayatı içinde çok büyük bir rekabet içinde olunan bir kişi yüzünden büyük bir zarara uğranacağına, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına ve çok büyük bir projenin istenmeyen bir hal alacağına işarettir. Rüyada kuduz köpek ısırması ve kaçması, iş konusunda zorluk çıkaran bir kişinin kendisini kötü gidişten sıyırmak için bazı oyunlara başvuracağına, telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına ve işlerin kötüye gideceğine yorulur.

Rüyada Bir Başkasını Köpek Isırması

Herhangi bir konuda yaşanan sorunları “yaparız” diyerek geçiştiren bir kişinin varlığına, bu kişiden büyük zarar görüleceğine, verilen emeklerin heba olacağına, yapılan yardımların hiçbir şeye yaramayacağına, kardeşlerle girilen uzun soluklu bir projenin yarıda bırakılacağına ve aile hayatında büyük tartışmaların başlayacağına alamettir. Rüyada bir başkasını köpek ısırması ve kaçması, inanılmayacak kadar güzel bir olayın olacağına, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına ve ihanet eden birinin gereken cezayı alması için elden gelen her şeyin yapılacağına yorumlanır.

Rüyada Parmağını Köpek Isırması

Terbiyesizlik yapan ve insanların arasını bozan bir kişi yüzünden maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağı, iş konusunda büyük bir hataya düşüleceği, istenmeyen bir hatanın ve ortaklar arasına girecek bir borcun çok büyük yaralar açacağı, karanlıkların aydınlanacağı ve eşlerin birbirinden soğuyacağı anlamına gelir. Rüyada elini köpek ısırması, birbiri ardına gelecek zarar haberleri yüzünden yapılan işte çok büyük terslikler yaşamaya, kardeşler arasında bazı tartışmalar yaşamaya, verilen sözleri bir türlü yerine getirememeye ve uzun soluklu bir ilişkiyi yaşanacak tartışmalar ve zıtlaşmalar yüzünden ayrılıkla sonlandırmaya işarettir.

Rüyada Köpek Isırması Ve Acıması

Rüya sahibinin, kendisine maddi açıdan büyük katkısı olacağını düşündüğü bir iş fikri üzerinde çalıştığı sırada çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi tarafından kandırılıp kenara itileceğine, verdiği emeklerin heba olacağına, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına ve uzunca bir süre yalnız başına bir hayat yaşayacağına yorumlanır. Rüyada köpek ısırması ve acımaması, iş hayatındaki ya da sosyal hayattaki rakiplerin yaptıkları ayak oyunları ve çıkardıkları dedikoduların hiçbir şekilde kişiye etki etmeyeceğine, insanların kendisine her zaman destek olacağına, bu kişilerin ceza almaları için uğraşacağına ve bu konuda başarılı olacağına delalettir.

Rüyada Kedi Ve Köpek Isırması

İş konusunda hem eğitimli hem tecrübeli olunması sayesinde çok başarı kazanılması yüzünden bazı kişilerin düşmanlığının başlayacağına, bu kişilerin büyük ya da küçük bir oranda zarar verme niyetlerinin olduğuna, yakın zamanda bazı planlarını hayata geçirip işleri bozmaya çalışacaklarına ve kısmen de olsa başarılı olacaklarına tabir edilir. Rüyada kedi ve köpek ısırması ve kanaması, büyük bir sorunun kısa süre içinde içinden çıkılamayacak bir hal alacağına, kardeşlerin parasal konulardan ötürü birbirlerine düşeceklerine, bu olayların ardından sahip olunan zenginlikte büyük bir kayıp yaşanacağına ve çok sorun yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Bacağını Köpek Isırması

Yol yordam bilmeyen ve kendisinden başka bir kişiyi umursamayan bir kişinin, uzun bir zamandan beri yapılan ve ekmek parası kazandıran işin getirdiği kazanca engel olacağına, yaşanılan güzel olaylardan bu kişi yüzünden bir türlü tat alınamayacağına, atılan adımların hayır getirmeyeceğine, bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına ve işlerin epey aksayacağına yorulur. Rüyada bacağını köpek ısırması ve yara açılması, yeni bir ilişkiye başlandığı bir dönemde geçmişte bir sorun yaşanmış bir kişi ile karşılaşılacağı, bu kişi ile bir sürtüşme yaşanacağı, istenmeyen durumlara sebep olacak bir görüşmenin yapılacağı ve daha sonra pişman olunacağı anlamına gelir.

Rüyada Yüzünü Köpek Isırması

Rüya sahibinin, insan içine çıkmasını engelleyecek bir sorun ya da bir dedikodu ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine delalet eder. Rüyada yüzünü köpek ısırması ve parça koparması, haneye girecek kötü kalpli ve kıskanç bir kişi yüzünden aile bireylerinden biri ile aranın açılacağına, sevilen bir eşyanın çalınacağına ve bu durumun maddi değeri büyük eşya için çok üzüntü duyulmasına sebep olacağına alamettir.

Rüyada Kurt Köpeği Isırması

Hem iş hayatı hem sosyal hayat içinde büyük sıkıntılara sebep olacak bir çalışmaya girmeye, hayırsız bir kişinin yalanlarına maruz kalmaya, eğitimle ilgili olarak büyük bir atılımın içindeyken yolda kalmaya ve deneyim sahibi birisi ile girilecek bir ortaklıkta bu kişinin üçkağıtçılık yapmasıyla sorun yaşamaya yorulur. Rüyada kurt köpeği ısırması ve kaçması, kişi, çok sevdiği ve uzun zamandan beri tanıdığı bir arkadaşı ile ters düşecek, yaptığı bir hata ya da gireceği bir ortaklıktan pişman olacak, sevdiği bir akrabasından alacağı üzücü bir haberden ötürü morali bozulacak, iş dünyasında sahip olduğu prestiji kaybedecek ve uzunca bir süre yalnız kalacak  demektir.

Rüyada Eşini Köpek Isırması

Rüya sahibinin, sevdiği bir kişiye gelecek bir zarardan ötürü çok büyük bir üzüntü içerisine gireceğine, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine, işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine alamettir. Rüyada kardeşini köpek ısırması, aile bireyleri ile uzun zamandan beri konuşulan bir konu hakkında yapılacak bir tartışmadan ötürü kalp kırıklığı yaşanacağı, üzüntü duymaya sebep olacak bir haber alınacağı, çalışma hayatında büyük bir aksilik yaşanacağı ve maddi açıdan büyük hatta iflas etme noktasına getirecek bir karar vermek zorunda kalınacağı anlamına gelir.

Rüyada Sırtından Köpek Isırması

Alınacak olan borcun ailevi sebeplerden ötürü bir türlü ödenemeyeceği, kurulan bir birlikteliğin yanlış olduğunun düşünülüp sonlandırılacağı, daha sonra büyük bir pişmanlık yaşanacağı, kötü bir kişinin çıkaracağı dedikodu yüzünden arkadaşlarla ya da akrabalarla ters düşüleceği ve kıskançlık krizi geçiren eşin bazı sorunlara sebep olması sebebiyle üzüntü duyulacağı şeklinde yorulur. Rüyada ağızdan köpek ısırması, işle ilgili olarak çok büyük engellemelerle karşılaşılacak, kazanılan birkaç kuruş da heba edilecek ve eğitim hayatı sona erecek.

Rüyada Köpek Isırması Görmenin Psikolojik Yorumu

Düşmanlarla ya da rakiplerle uğraşılan ve hem maddi hem manevi olarak çok zarar görülen bir dönemde olunması sebebiyle kötü rüyalar görülebilir. Çok zor zamanlar geçirilmesi ve istenmeyen bir tartışmanın ortasında kalınması gibi durumlar da bu gibi rüyalar görülmesine sebep olmaktadır.

Uğranılan ihanetin, yaşanılan parasızlığın ve yaşanan tartışmaların bilinçaltının bulanmasına ve kafa karışıklığı yaşanmasına yol açacağına ve bu durumun kişinin psikolojik olarak çökmesi ile sonuçlanacağı anlamına gelir.

Görülen  rüya yakın zaman içinde yaşanacak ve büyük zarara sebep olacak bir sorunun ya da sıkıntının habercisi olabilir. Dikkat edilmesi ve sembollerin çok iyi bir şekilde çözümlenmesi gerekir.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu