Blockchain HaberleriHaberlerPara Kazanma

Polygon ve Fantom ekosistemi Terra projelerine yardım için harekete geçti

Terra’nın (LUNA) çökmesinin ardından sayısız geliştirici belirsizlik ile karşı karşıya kaldı. Halihazırda yoğun bir baskı altında olan Terra tabanlı projeler, topluluk ve projelerini başka bir ağa göç ederek kurtarabilirler.

Polygon Studios CEO’su Ryan Wyatt, pazartesi günü paylaştığı gönderisinde Polygon’un (MATIC) birkaç Terra projesiyle Polygon Network’e taşınmalarına yardımcı olmak için görüştüğünü ve bu adımın hem Polygon topluluğuna hem de Terra projelerine fayda sağlamasını beklediklerini açıkladı. Wyatt’a göre Polygon topluluğu, “Terra projelerin geliştirici ve topluluklarını karşılamaya hazır.” Wyatt, Polygon’un bu projelerin göç etmesine yardımcı olmak için gerekli sermaye ve kaynakları da sağlayacağını ekledi.

Polygon Kurucusu Sandeep Nailwal ise Terra projeleri için en uygun seçeneklerin neler olduğuna değindi. Nailwal’e göre Polygon’un hisse ispatı zinciri, ortak bir zincire ihtiyaç duyan topluluk projeleri tarafından kullanılabilir. Nailwal, ağa çok yalında ZK Rollup’ların da geleeğini belirtti.

Layer1 blockchain projesi Fantom da Terra topluluğuna el uzattı. Fantom, Terra blockchain ağından uzaklaşmak isteyen tüm proje ve geliştiricilere yardım etmeye hazırlandığını açıkladı. Fantom ekibi, projelere entegrasyon, pazarlama ve bağlantılar konusunda yardımcı olacak bir hibe programından da bahsetti.

Any Terra Luna projects out there looking for a new chain, please PM us.

Fantom’s uptime is 100%, fast, lowcost, and reliable, with a great community.

Can assist with a grant program, integration, marketing, and connections.#terra #Terra_Luna #Luna

— Fantom Foundation (@FantomFDN) May 15, 2022

Topluluk, bu projelere Terra’nın geçen hafta yaşadığı yıkıcı olayların ardından ayağa kalkabilmeleri için yardım etmek üzere güçlerini birleştirdi. Terra Kurucusu Do Kwon da Terra blockchain’inde hard fork gerçekleştirmek gibi birçok kurtarma planıyla geldi.

Ne var ki Binance CEO’su Changpeng Zhao, piyasada mevcut durumda aşırı LUNA bolluğu olması nedeniyle bu yaklaşımın işe yaramayacağını düşünüyor.

İlginizi çekebilir: LFG rezervinden 80 bin Bitcoin’i çıkardı


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu son dakika, blockhain, blockhain haberleri, blockhain haber, blockhain ne kadar oldu, blockhain giriş, blockhain nedir nasıl alınır? blockhain yorum

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu