Kripto Para

OnChain Metrikleri, Bitcoin ve Kripto Para Piyasası Adına Hangi Yöne İşaret Ediyor?

Kripto para piyasası, Bitcoin’in yeniden 30.000 dolar fiyat seviyelerini aşması ile birlikte yeni haftaya yükseliş yönlü fiyat hareketleri ile başladı.
Okuma Süresi: 2 Dakika

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni haftaya yükseliş yönlü fiyat hareketleri ile başladı ve 30.000 dolar fiyat seviyelerini aştı. Kripto para piyasasındaki çoğu altcoin, Bitcoin’in 30.000 dolar fiyat seviyelerini aşması ile birlikte değer artışlarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH), son 24 saatlik zaman diliminde kaydettiği yükseliş hareketlerinin ardından 2.065 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye başladı. Kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri ise hafta başındaki bu yükseliş ile birlikte 1,36 trilyon dolara ulaştı.

Güncel Teknik Görünüm ve OnChain Metrikleri

Kripto analisti Lark Davis, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlar ile lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) adına güncel teknik görünümü değerlendirdi. Analist, Bitcoin’in yakın vadede 22.000 dolar fiyat seviyelerine gerileyebileceği ve ardından 37.000 dolar fiyat seviyelerine varan bir yükseliş başlatabileceğine yönelik olası bir senaryoya değindi.

Kripto analisti Lark Davis, bir başka Twitter paylaşımında da güncel onchain metriklerine de işaret etti. Analist, en az 1 BTC tutan Bitcoin adreslerinin 1 milyona yaklaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığına dikkat çekti. Ayrıca Glassnode verilerine göre de kripto para birimlerinin yüksek oranlı değer kayıpları kaydettiği bu son haftalarda, portföyünde 10.000’den fazla BTC tutan adreslerinin sayısı da yükselişe geçti.

Kripto Para Piyasası, Yeni Haftaya Yükseliş ile Başladı

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yeni haftaya yükseliş yönlü fiyat hareketleri ile başladı ve 30.000 dolar fiyat seviyelerini aştı. Piyasadaki çoğu kripto para birimi, son 24 saatlik zaman diliminde değer artışlarına hız kazandırdı. Ethereum (ETH) son 24 saatlik zaman diliminde kaydettiği yükseliş hareketlerinin ardından 2.065 dolar fiyat seviyelerine yükselirken, kripto para birimlerinin toplam piyasa değeri ise hafta başlangıcındaki bu yükseliş ile 1,36 trilyon dolara ulaştı.

Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olmaları dolayısıyla risk taşıdıklarını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu