Kripto Para

NFT Summit İstanbul: 100’den Fazla Konuşmacı İle 27

NFT’ler tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de büyük ilgi görüyor ve bu doğrultuda ülkemizde çok önemli bir etkinliğe imza atılıyor. Dünyanın merkezi ve kıtalarının birleştiği İstanbul’da uzmanlar, teknoloji geliştiriciler ve dijital sanatçılar 27 28 Mayıs’ta bir araya geliyor.

NFT Summit İstanbul

Yaklaşık olarak 1 ay sonra gerçekleşecek etkinlikte teknolojinin geleceğinden blockchain’e, yatırımdan DEX’lere ve CEX’lere, hukuk ve yasal haklardan akıllı sözleşmelere, metaverse’den dijital sanata kadar pek çok farklı başlıkta konuşmalar yapılacak.

4 panel ve 36 oturumdan oluşacak olan etkinlikte 6 Key Note konuşmacı ve 1 atölye çalışması yer alacak. Ayrıca dünyanın dört bir yanından 50 NFT sanatçısı, NFT Summit İstanbul için özel bir küratörlükle bir araya gelecek ve ürettikleri sanatı katılımcılarla paylaşacak. İki gün boyunca tüm katılımcılar bu eserleri görebilecek, sanatçılarla tanışabilecek ve beğendikleri eserleri satın alabilecekler.

Bunlara ek olarak NFT Summit etkinliği ile ilgili yapılan açıklamalarda, “Web3.0 teknolojileri ile dünya değişiyor. NFT artık gündem ve trendin belirleyicisi. Geleceğin şekillendiği bugünlerde geleceğe bağlanmak bir zorunluluk. Dünyanın merkezi ve kıtalarının birleştiği İstanbul’da uzmanlar, teknoloji geliştiriciler ve dijital sanatçılar bir araya geliyor.” sözleri kullanılıyor.

Ayrıca NFT Summit’te konuşmacı olarak yer alacak isimlerden bazılarının da İstanbul Blockchain Women Derneği’nin kurucusu Ebru Güven, ünlü sanatçı Can Bonomo, Antenna NFT kurucusu Katya Vinnikova, Coniun kurucu ortağı Okan Uçkun ve NFTY Lab kurucu ortağı Ty Blackard olduğunu söyleyebiliriz.

Öte yandan olarak biz de bu önemli etkinliği destekliyoruz ve medya sponsoru olarak etkinlikte yer alıyoruz.

NFT’ler Neden Önemli?

Aslında NFT’ler sanıldığı gibi sadece bir sürü para verilen fotoğraflar, resimler değiller. NFT’lerin arka planında akıllı sözleşmeler var ve akıllı sözleşmeler sahiplik kanıtını geleneksel sistemlerden çok daha net ve doğru bir şekilde sağlayabiliyor.

Bunun yanında şu anda kullanıcılar ile buluşan NFT projelerinin topluluklarının da çok güçlü olduğunu görüyoruz. Topluluk demek NFT ekosistemi için yapı taşı demek. Yani bir projenin topluluğu ne kadar birbirine bağlı ve güçlüyse o projenin de o kadar güçlü olduğu düşünülüyor.

Ayrıca NFT’lerin gelecekte araba ruhsatlarında ya da ev tapularında da kullanılabileceği ve dolayısıyla uzun prosedür işlemlerini ortadan kaldırabileceği düşünülüyor. NFT Summit İstanbul da tam olarak bu konulara ışık tutmak ve meraklılarını bilgilendirmek için 27 28 Mayıs’ta kapılarını açıyor.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu