Kripto Para

Metaverse, Kripto Para Ekosistemi İçin Büyük Bir Fırsattır!

Üst düzey Bank of America yetkilisi, Metaverse’ün kripto para birimi endüstrisi için büyük bir fırsat olduğunu ve ilerleyen zamanlarda daha çok sayıda büyük teknoloji şirketinin bu alana dahil olacağını söyledi.

Bank of America’ın genel müdürü ve küresel stratejisti Haim Israel, Metaverse‘ün blockchain teknolojisi için büyük fırsatlar yaratacağını söyledi.

Bank of America Stratejisti: Metaverse Gelecektir

Yakın tarihli bir röportajında Bank of America stratejisti Haim Israel, Metaverse’ü belirli koşulların yerine getirilmesi durumunda kripto para birimi endüstrisini kitlesel benimsemeye yönlendirecek bir araç olarak tanımladı.

Stratejist, konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

300’den fazla kripto para ile alsat yapmak, lending ve staking’den kazanç sağlamak için bu linkten Binance’ye üye olabilirsiniz.

“Kesinlikle bunun çok büyük bir fırsat olduğuna inanıyorum. Doğru platformlara ihtiyacımız var. Bu ekosistemin tamamı için  kesinlikle büyük bir fırsat olacak.”

Metaverse’ün kripto para birimlerinin para birimi olarak kullanılmaya başlanacağı yer olacağını ifade eden Haim Israel, Bitcoin ve Ethereum gibi kripto varlıkların bu rolü üstlenemeyecek kadar volatil olduğunu, bu nedenle stabil kripto para birimlerinin, değeri çok daha az dalgalanma eğiliminde olan fiat para birimlerine veya değerli metallere sabitlendiklerinden muhtemelen burada üstün geleceğini iddia etti.

Haim Israel ek olarak, kripto para birimlerinin Metaverse’de yaygın olarak kullanılması durumunda ileride daha çok sayıda büyük teknoloji şirketinin bu endüstriye dahil olabileceğini sözlerine ekledi.

Grayscale: Metaverse, 1 Trilyon Dolarlık Bir Ekosistem Olabilir

Önde gelen dijital varlık yöneticisi Grayscale, yakın tarihli bir raporunda Metaverse ekosisteminin 1 trilyon doların üzerinde bir değere sahip olabileceğini kaydetti. Grayscale, Metaverse ekosisteminin oyun platformlarının çok ötesine geçtiğini ve reklamcılık, dijital etkinlikler, sosyal ticaret gibi çok sayıda sektöre etki edebileceğini yazdı.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu