Blockchain HaberleriHaberlerPara Kazanma

Kurumsal kripto kredi piyasasına iki dev isim katıldı

Fidelity Digital Assets, Fidelity Investments’ın kripto hizmetleri kanadında yer alıyor. Nexo ise kripto borçlanma ve borsa platformudur. Bu iki platform, kurumsal yatırımcılar için kripto saklama hizmetleri, ürün ve kredi hizmetleri sunmak için bir ortaklık duyurdu.

İki firma, kripto para birimlerini kullanmak isteyen kurumsal yatırımcılar için kapsamlı bir ürün yelpazesi ve yasal altyapı oluşturacak.

Bir duyuruya göre Fidelity Digital Assets’le olan ortaklık, Nexo’nun varlık alanını genişletmesini ve güvenlik sistemine ikinci bir gözetim seviyesi eklemesini sağlayacak. Ayrıca, Fidelity Digital Assets kurumsal yatırımcılarının Nexo’nun hizmetlerine ve kripto aracılık hizmetlerine de erişmesini sağlayacak.

Nexo’nun kurucu ve yönetici ortağı Kalin Metodiev, gelişme hakkında şunları söyledi:

“Fidelity Digital Assets ile çalışmak, kapsamlı bir kurumsal platform sunma ve geleneksel finans şirketlerini dijital varlık ekosistemine dahil etme arayışımızın dönüm noktasıdır. Müşterilerimiz artık Fidelity Digital Assets’in özel saklama ve güvenlik çözümlerine güvenebilecek. Bunun yanında sektörün lideri olan kredi ve alım satım ürünlerimizden de tam olarak yararlanabilecek.”

İlginizi çekebilir: Kurumsal yatırımcılar Çin kaynaklı FUD’u alım fırsatı olarak kullandı

Fidelity Digital Assets’in Avrupa başkanı Christopher Tyrer, firmanın kurumsal yatırımcıların ilgisini giderek çektiğini söyledi. Ayrıca bu talebi karşılamak için ortaklıklarını genişlettiğini de ekledi.

Fidelity Investments, kurumsal kripto para piyasasına yönelik planlarında iddialılar ve bu alanda bir dizi stratejik işe alım gerçekleştirdiler. Şirket, kripto paralara daha bütünsel bir yaklaşım getirmeye çalışıyor. Çünkü şirketin varlık yöneticisi, daha fazla erişim noktası sağlamayı amaçlıyor.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu son dakika, blockhain, blockhain haberleri, blockhain haber, blockhain ne kadar oldu, blockhain giriş, blockhain nedir nasıl alınır? blockhain yorum

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu