13487

Ribat Eğitim Vakfı Bir İyiliğe Daha Öncülük Yaptı.

Konya-Taşkent ilçesi Çetmi mahallesinde ikamet eden 38 yaşındaki Kerim Akboğa Babasını kaybettikten sonra, yokluğuna alışamayan, hayatın yükünü fazla taşıyamayarak stres yapar. Şekeri çıkar. Sonrası Yüksek şeker ile sonuçlanır ayakları kesilir.
Tekerlekli sandalyesi teslim eden Ribat Eğitim Vakfı Ribat Aşevi Müdürü Ali Sakman, konu hakkında yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi. Kerim Akboğa’yı İki ay önce ziyaret etmiştik .Tek isteği tekerlekli sandalye ..Ve Hayır sahipleri bu muradını gerçekleştirir diye beklentisi vardı. Konyalı hayırsever işadamları Kerim Akboğa’nın bu istediği ve talebini yerine getirdiler. Bizlerde bu aracılık görevini Ribat eğitim Vakfı adına gerçekleştirdik. Şimdi Kerim Akboğa’nın evinde hediyesini takdim ettikten sonra mutluluk, sevinç ve gözyaşı bir aradaydı.
Tekerlekli sandalyesi kavuşan Kerim Akboğa; “ İlk önce Konyalı hayırsever işadamlarımıza benim bu isteğimi kabul ederek gönderdikleri tekerlekli sandalye için teşekkür ediyorum. Ayrıca Ribat Eğitim Vakfının yönetici ve çalışanlarına bu konuda öncülük yaptıklarını içinde onlara da teşekkür ediyorum “ dedi.

Haber Merkeziİçerik Yorumları

  1. avatar
    Cevapla
    ExtraBilgi.Org

    Ribat Eğitim Vakfı Bir İyiliğe Daha Öncülük Yaptı. başlıklı bu habere yorum eklemek istiyorsanız lütfen faceboook hesabınızla facebook'a giriş yaparak aşağıdaki yorum alanına yorumunuzu ekleyin. Yazdığınız yorum, herhangi bir onaya tabi olmaksızın sayfada yayınlanacaktır...

  2. İçeriğe Yorum Ekleyin

  3. Aynı Kategorideki Diğer Haberler