Fiyat AnaliziPiyasa Analizi

Ethereum fiyatı 2.000 dolara yönelirken ‘rahatlama rallisi’ uyarısı geldi

Bitcoin (BTC) fiyatının 30.900 doların üzerine çıktığı ve Ethereum ağının yerel tokeni Ether (ETH) fiyatının da yüzde 5,84 artışla 1.930 dolara yükseldiği 30 Mayıs tarihinde, ihtiyaç duyulan sıçrama geldi. Ancak analistler geri dönüş için henüz erken olabileceğini düşünüyor.

ETH/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: TradingView

İşte birkaç analistin, Ether fiyatına ilişkin söyledikleri:

Büyük destekten sıçrama geldi

Ether fiyatındaki 30 Mayıs sıçraması ve “ETH’nin ne kadar hareket edebileceği” hakkında Twitter üzerinden yorumda bulunan Rekt Capital, “sürpriz olmadı” ifadesini kullandı.

ETH/USD 1 aylık grafik. Kaynak: Twitter

Rekt Capital şöyle yazdı:

Teknik olarak, Ethereum ​​yeni direnç olarak 2.269 doları hedefliyor olabilir. Bu ralli ne kadar sürerse sürsün, genel kanı 2021 ortasından daha zayıf olacağı yönünde.

2.700 dolara doğru kurtarma operasyonu

Ether için olası fiyat hareketi hakkında fikirlerini paylaşan kripto para yatırımcısı Ace of Alts, “ETH dördüncü kez düşük aralıkta ilerliyor” dedi ve aşağıdaki grafiği yayımladı.

ETH/USD 3 günlük grafik. Kaynak: Twitter

Ace of Alts şunları söyledi:

Bu seviyeyi tutmayı başarırsak yaz boyunca 2.700 dolarlık bölgeye sıçrama görebiliriz. Bu alan büyük olasılıkla düşüş eğiliminde başka bir düşük tepe görevi görecektir. Ancak, risk/ödül oranı bu seviyede çok iyi.

“Bir adım daha düşüş” bekleniyor

Ether fiyatındaki sıçrama, yatırımcılar için hoş bir manzara sunsa da, Crypto Tony aşağıdaki grafiği paylaşarak, “asla büyük resmi gözden kaçırmayın” uyarısında bulundu.

ETH/USDT 1 günlük grafik. Kaynak: Twitter

Kripto Tony şunu yazdı:

Evet, şu anda her şey güzel görünüyor ama benim için bu sadece bir yardım rallisi. Geniş zaman aralığında trend kırılmış değiş. Aksi kanıtlanana kadar hala bir adım daha aşağı hamle bekliyorum.

Grafiğe göre başka bir düşüş daha gelirse, Ether fiyatı 1.500 dolar aralığına gerileme ihtimali var.

Kripto para piyasasının toplam değeri şu anda 1,3 trilyon dolar ve Bitcoin’in hakimiyet oranı yüzde 46 seviyesinde.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir. Cointelegraph’ın görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve alım satım işlemi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu