Isıtma SistemleriKombi

ECA Servis ve ECA Ürünleri Hakkında Bilgi

Eca servis ve Eca ürünleri hakkında bilgi, ECA toplumumuzun en çok tercih ettiği markalardan bir tanesi. Bu durumda Eca firmasının ürünlerinden ve hizmetlerinden faydalanmak için bu ürünler hakkında genel bilgilere sahip olmamız bizim için faydalı olacaktır.

Eca Servis ve Ürünlerine Genel Bakış

Eca ürünleri genelde yapı ve ısıtma-soğutma ürünleri olarak ikiye ayrılıyor. Biz daha çok ısıtma-soğutma ürünleri üzerinde duracağız ve bu ürünler hakkında genel bilgiler vereceğiz. ECA Servis ve ECA Ürünleri Hakkında Bilgiler de bu makalede aşağıda yer almaktadır.

Merkezi Isıtma Sistemleri

Merkezi ısıtma sisteminde tek bir merkez vardır ve ısının binalara dağılımı bu sistem üzerinden gerçekleşir. Merkezi ısıtma sistemlerinin ilk kurulum maliyetleri, giderleri bireysel sisteme göre daha ekonomik. Ayrıca sıcak su kullanımında da merkezi sistem daha avantajlı. Bu nedenle çok katlı binalarda merkezi sistemin tercih edilmesi daha yerinde olacaktır.

Eca ürünleri arasından duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, yer tipi yoğuşmalı kazanlar ve sıvı/gaz yakıtlı çelik kazanlar Eca’nın merkezi ısıtma sistemleri olarak kullanımımıza sunulan ürünler. Eca servis hizmetleri de bu konuda gereken hizmetleri sağlamakta.

Kombiler

Kombiler genellikle bacalı, yoğuşmalı ve hermetik kombiler olarak üçe ayrılır. Eca marka kombilerin ise konvansiyonel ve yoğuşmalı kombiler olarak ayrıldığını göreceksiniz. Konvansiyonel kombi yoğuşmalı olmayan klasik kombi türüdür.

Kombi tercihi yaparken yoğuşmalı kombilerin veriminin diğer kombi türlerinden daha fazla olduğunu unutmayın.

Kombi Bakımı ve Eca Kombi Servisi

Eca marka kombi kullanıyorsanız Eca servis ile çalışacaksınız demektir. Ayrıca Eca marka kombilerin konvansiyonel ve yoğuşmalı kombiler olarak ayrıldığını görüyoruz. Konvansiyonel kombiler, klasik kombi türleridir ve yoğuşmalı kombi dışındaki tüm kombi türlerini ifade eder.

Eca Servis Ulaşım

Eca servis için Eca markasının internet sitesinden faydalanabileceğiniz gibi 444 0 322 numaralı telefonu da arayabilirsiniz.

Yetkili Olmayan Eca Servis Görünümlü Servisler Hakkında Uyarı

ECA Servis ve ECA Ürünleri Hakkında Bilgi ile ECA servis ve Eca yetkilileri kullanıcılarını yetkili olmayan (korsan) servis hizmetleri konusunda uyarıyorlar. Bu uyarıda Eca servis logosunu ve markasını kullandıkları halde aslında yetkili servis olmayan yetkisiz kişi ve kurumların olduğu tespit edilmiş. Bu konuda müşterilerini uyaran Eca servis Eca ürünleriyle ilgili servis ve bakım taleplerinin 444 0 322 numaralı ECA Çağrı Merkezine iletilmesini istiyor. Bu konuda siz okurlarımızın da dikkatli olmasını önemle duyuruyoruz.

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu