Uzm.Dr. DEMET TÜMAY TEREK İletişim Bilgileri

Uzmanlık Alanı Neonatoloji
Muayenehane Adresi -
Çalıştığı Hastane -
Telefonlar Bulunamadı, yok
Faks No Bulunamadı
GSM -
Şehir İzmir
İlçe Bornova
E-Posta Adresi -
Web Adresi -
Kayıt Tarihi 1/2/2014 12:03:10 AM

Doktor Hakkında Kısa Bilgi:
Bulunamadı
Uzm.Dr. DEMET TÜMAY TEREK (İzmir, Neonatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)
Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
Uzm.Dr. DEMET TÜMAY TEREK'e ait muayenehane, İzmir ili Bornova ilçesinde yer almaktadır. Sitemizde doktorun çalışma saatlerini öğrenebilir, randevu alabilirsiniz. Uzm.Dr. DEMET TÜMAY TEREK muayenehane adresine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uzm.Dr. DEMET TÜMAY TEREK nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Uzm.Dr. DEMET TÜMAY TEREK hakkındaki bilgiler en son 5/25/2020 kayit_tarihinde güncellenmiş olup, bu sayfada bulunan bilgiler, doktor güncelleme yapmaz ise 5/31/2020 kayit_tarihinde extrabilgi.org tarafından otomatik olarak yeniden güncelleştirilecektir.


Uzm.Dr. DEMET TÜMAY TEREK Hakkındaki Yorumlar

 1. avatar
  Yorumla
  ExtraBilgi.Org

  Uzm.Dr. DEMET TÜMAY TEREK hakkında yorum yazmak, ya da uyguladığı tedavi hakkında görüş yazmak, güncel mevzuat gereği yasak olduğundan sitemizde uygulanmamaktadır.

 2. Kullanıcı Görüşleri

 3. Bir ücret karşılığında internette arama motoru üzerinde yapılan aramalarda üst sırada yer almasının sağlanması, hekimliğin derecelendirilmesi anlamına gelecek "en iyi hekim" belirlenmesi, doktordan randevu alınmasına aracılık edilmesi, tedaviler hakkında teşekkür yazılarının yazılması ve benzeri eylemler mevzuatça yasaklandığından sitemizde uygulanmamaktadır.

 4. Aynı Bölgedeki Diğer doktorlar

 5. Adı Soyadı: Prof.Dr. Güzide Aksu
  Uzmanlık Alanı: Çocuk Romatolojisi & Çocuk İmmünolojisi
  Telefonlar: yok, yok, GSM: -
  Faks Numarası: yok
  Şehir: İzmir, İlçe: Bornova

  doktor Bilgileri


  Adı Soyadı: Uzm.Dr. Veli KALA
  Uzmanlık Alanı: Kardiyolog
  Telefonlar: yok, yok, GSM: -
  Faks Numarası: yok
  Şehir: İzmir, İlçe: Bornova

  doktor Bilgileri


  Adı Soyadı: Uzm.Dr. Selin Kala
  Uzmanlık Alanı: Göğüs Hastalıkları Uzmanı
  Telefonlar: yok, yok, GSM: -
  Faks Numarası: yok
  Şehir: İzmir, İlçe: Bornova

  doktor Bilgileri


  Adı Soyadı: Opr.Dr. İbrahim Tuncer
  Uzmanlık Alanı: Göz Hastalıkları Uzmanı
  Telefonlar: yok, yok, GSM: -
  Faks Numarası: yok
  Şehir: İzmir, İlçe: Bornova

  doktor Bilgileri