Kripto Para

Dev Yatırımcılar Bu Altcoin’e Akın Ediyor!

Zincir üstü analitik firması IntoTheBlock‘un yakın tarihte yayınladığı bir rapor, milyoner kripto para yatırımcılarının aktif olarak bu popüler altcoin’den biriktirdiğini gösteriyor.

Yatırımcılar Cardano‘daki (ADA) sabit fiyat hareketine rağmen ADA’ya akın etmeye devam ediyor.

Kripto Milyonerleri Bu Altcoin’e Akın Ediyor

Zincir üstü analitik firması IntoTheBlock, 110 milyon arasında ADA’ya bulunduran adreslerin sahip olduğu bakiyenin 2022’nin sadece ilk ayında %40,65 oranında arttığını belirtti. Bu adreslerin şu anda toplu olarak dolaşımdaki arzın %24,87’sini, yani şu anda 33,57 milyar ADA‘yı elinde tuttuğu biliniyor.

Kredi kartıyla bitcoin ve kripto para satın almak için Cex.io’ya bu linkten üye olarak komisyon avantajlarından yararlanabilirsiniz.

ADA, farklı balina katmanlarından birikim görüyor gibi görünüyor. Öyle ki 10.000 ile 1.000.000 ADA arasında bakiyeye sahip Cardano adreslerinin 2021 Aralık ayının ortasından bu yana şaşırtıcı bir şekilde %15.000 oranında arttığını bildirdi. Bu yatırımcı kategorisi, Ocak ayının sonunda ise 53.6 milyon dolarlık token biriktirerek varlıklarını ikiye katladı.

Daha Fazla Ağ Düzenlemesi Geliyor

Cardano tarafından açıklanan son parametre güncellemelerinin ardından, IOHK Pazarlama ve İletişim Direktörü Tim Harrison, hafta sonundan önce daha fazla ağ düzenlemesinin gelebileceğini belirtti.

IOHK, Cardano’nun bir dizi ölçülen adımda istikrarlı bir şekilde optimize edilmeye devam edeceğini ve talep arttıkça gelecekteki büyüme için Cardano’yu dikkatli bir şekilde ölçeklendireceğini belirtiyor. Ocak başında 1.33.0 düğümünün piyasaya sürülmesiyle getirilen değişiklikler, blok boyutu ve bellek birimleri dahil olmak üzere bazı ağ parametrelerinde değişikliklere izin verdi.

IOHK geçtiğimiz günlerde, ağ optimizasyon çabalarının bir parçası olarak blok zincirinin blok boyutunun %11 oranında artacağını da duyurdu.

Toplam blok boyutu, mevcut 72 KB boyutundan 80 KB’ye yükselecek. Dolayısıyla bu geliştirme, Cardano’nun bloklarının artık daha fazla işlem taşıyabileceği anlamına geliyor.

Konsensüs katmanında daha hızlı blok yayılımını kolaylaştıran bir iyileştirme olan ardışık düzen, aynı zamanda 2022’de dağıtılacak önemli ölçeklendirme iyileştirmelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu