Kripto Para

Dev Altcoin En Büyük 500 BSC Balinasının Favori Varlıkları Arasına Girdi

BNB Chain’deki (BSC) dev balinalar, indirimli fiyatlarla aktif olarak alım yaparak varlıklarını artırmakla meşgul ve balinalarının artık yeni bir favori altcoin’i var.
Okuma Süresi: 2 Dakika

Blockchain’lerdeki balina hareketlerini takip eden WhaleStats’a göre, BNB Chain‘de wrapped’lanan XRP en büyük 500 BSC balinasının favori varlıklardan biri olarak ortaya çıktı.

BSC Balinalarının Yeni Favori Altcoin’i

WhaleStats’a göre, en büyük 500 BSC balinası şu anda 18 milyon dolar değerinde XRP tutuyor. Artık altcoin, dev balinalarının favori varlıkları arasında 4’ncü sırada yer alıyor.

Geçen hafta, kripto paralar hızla düştükten sonra hafif toparlanırken XRP, 24 Haziran’da yüzde 16”ya varan oranda yükseldi. En büyük 6’ncı altcoin olan XRP’nin fiyatı, yazım sırasında önceki haftaya kıyasla yüzde 13,40 yükselişle ve 24 saatte yüzde 0,41 düşüşle 0,3648 dolardan işlem görüyor.

Balinalar, 2022’nin başından beri görülen sallantılı fiyat hareketlerine yanıt olarak Mayıs ayının sonunda bu yana önemli fiyat indirimleri ile alım yaparak aktif olarak birikim yapıyor ve varlıklarını artırıyor. En büyük 500 BSC balinası, XRP’nin yanı sıra 31.7 milyon dolar değerinde DOME, 24.6 milyon dolar değerinde CAKE, 21.6 milyon dolar değerinde MetaWar, 16.6 milyon dolar değerinde ADA, 16.4 milyon dolar değerinde DOT, 15.2 milyon dolar değerinde LYO ve 11.9 milyon dolar değerinde DOGE tutuyor.

Singapurlu Düzenleyiciden Ripple’ın Yaklaşımına Övgü

Singapur Para Otoritesi‘nin (MAS) baş fintech yetkilisi Sopnendu Mohanty, bir LinkedIn gönderisinde Ripple’dan bahsetti ve İsviçre’deki Point Zero Forum’a ait düşüncelerini özetlerken sektördeki en büyük şirketlerden bazılarının liderliğini övdü.

Mohanty, “Kripto/token alanındaki (Ripple ve diğerleri) liderler, tamamen güvenli ve sürdürülebilir inovasyon oluşturmaya, gerçek sorunları çözmeye ve gerçek ekonomi fırsatlarını belirlemeye kararlılar. Sorumlu ve uyumlu bir sektör yaratma ihtiyacı konusunda CEO’lar arasındaki netliği görmek güç verici. Gelecek doğru yolda.” ifadelerine yer verdi.


Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler; yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Bu sayfada yazılanlar sadece kişisel görüşlerdir. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle bu sayfada yer alan bilgi ve yazılara dayanarak yatırım yapılmamalıdır.


Bitcoin nasıl Alınır, Ethereum, Bitcoin giriş, Bitcoin Grafik, bitcoin nedir nasıl alınır, Bitcoin nedir, Bitcoin yorum, Bitcoin ne kadar oldu kripto son dakika, fiyat analizi, piyasa analizi, kripto para fiyat analizi, kripto para piyasa analizi, kripto para piyasa, piyasa analiz, fiyat analiz, en iyi kripto paralar, en iyi 10 kripto para, en iyi kripto paralar hangileri, en iyi kripto parayı bul, en iyi kripto

ExtraBilgi.Org

Bilen ile bilinen arasında köprü kurma çalışmalarımızın sonucuna; extrabilgi adını verdik ve bir elin parmaklarını geçmeyen bilen ile extrabilgi.org domaini altında yayına başladık. Olumlu ya da olumsuz her türlü geri dönüşünüz bizi mutlu edecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu